Your search results

Uus Maa Kinnisvaragrupis toimus struktuuri muudatus

Posted by UusMaaPluss on jaanuar 5, 2007
| 0

Uus Maa Kinnisvaragrupp OÜ struktuuris toimus 2007. aasta teises kvartalis strateegiline struktuuri muudatus.

Kui varasemalt tegeles Uus Maa Kinnisvarabüroo OÜ (KVB) kogu kinnisvaraalase vahendustegevusega ning Uus Maa Kinnisvarakonsultantide OÜ (KVK) hindamisteenuste osutamisega, siis vastavalt uuele strateegiale keskendub Uus Maa Kinnisvarabüroo peamiselt elamispindade klientide teenindamisele ning Uus Maa Kinnisvarakonsultandid eelkõige ärikonsultatsioonide ning äripindade vahendusteenuse osutamisele. Uue struktuuri ja strateegia kohaselt liikus seni kinnisvarabüroo alluvuses töötanud äriotstarbelise kinnisvara vahendamise osakond kinnisvarakonsultantide alluvusse. Uus Maa Kinnisvarakonsultantide tegevjuht on Andres Hall ning Uus Maa Kinnisvarabüroo tegevjuht on Mika Sucksdorff. Uudisena lisandub kinnisvarakonsultantide struktuuri kaks uut osakonda – konsultatsiooniosakond ning projektijuhtimisosakond. „Konsultatsiooniosakonna eesmärgiks on kinnisvaraomanike ja -investorite senisest laiaulatuslikum konsulteerimine ning kinnisvaraturuga seonduvate analüüside, konsultatsioonide jms teenuste pakkumine kõrgeimal võimalikul tasemel,” kinnitas Andres Hall. „Projektijuhtimisosakonna sihtkliendiks on kinnisvaraomanik ja/või -investor, kes soovib osta sisse professionaalset kinnisvaraarenduse projektijuhtimisteenust, sh vajadusel lähtudes põhimõttest “algusest lõpuni” – sobiliku kinnistu otsimisest kuni selle välja arendamise ning realiseerimiseni,” lisas Hall.
Hindamisteenuseid pakkunud osakond jätkab tööd senistel alustel, pakkudes endiselt nii elukondliku- kui ka kommertskinnisvara hindamise teenuseid.

Uus Maa Kinnisvaragrupp on suurim ja tuntuim kinnisvarabüroo Eestis, omades harukontoreid Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus, Viljandis, Kuressaares, Paides, Jõhvis, Haapsalus, Narvas ja pikaajalist koostööpartnerit Lätis ning tütarettevõtet Leedus. Ettevõte on aktiivselt sisenemas ka Bulgaaria turule. Uus Maa meeskonnas töötab ligi 180 inimest
Uus Maa Kinnisvaragrupi 2006. aasta auditeerimata käive oli 85 miljonit EEK ja auditeerimata kasum 20 miljonit EEK.

Compare Listings