Your search results

Nõustamine

Tulu tootev kinnisvaraportfell on parim pensionifond

Tulevikuplaanide tegemine kodu ja investeeringute osas võib olla keeruline. Kinnisvaraturul on pakkumisi mitmeid ja erisusi palju- korterid, külaliskorterid, potentsiaalikad piirkonnad, ülehinnatud piirkonnad jne.

Õigete valikute tegemine on oluline ja võib säästa tuhandeid eurosid. Samuti on oluline olla teadlik erinevatest nüanssidest, nii kinnisvaraalastest kui juriidilistest, ja alustustada otsinguid õigest kohast.

Meie spetsialistid aitavad kaardistada Teie vajadused ja võimalused. Koostame Teie soovidest lähtuva turuülevaate, toome välja perspektiivikamad piirkonnad ja turutrendid.

Koostöös meie maakleritega võite olla kindlad, et soetatav kinnisvara vastab ootustele ning investeeringud on tulusad. Soovitame nõustamist kõikidele inimestele ja ettevõtetele, kellel on soov paigutada kapital õigesse kohta ning soovivad saada detailset ülevaadet Eesti kinnisvaraturust.

Esmane konsultatsioon ja vajaduste kaardistamine on tasuta. Edasine nõustamise maksumus sõltub töömahust.

Lisaks nõustamisele on võimalik meie käest tellida ka ostuklienditeenus. Loe lähemalt siit: ostmine.

Võta ühendust

E-maili ja telefoni numbri sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta

  Kinnisvaraturu analüüs ja info

  Veebruar 2024 kinnisvaraturul

  Uus Maa Kinnisvarabüroo turuülevaade on Teile heaks teejuhiks kui olete tegemas kinnisvara ostu- või müügitehingut. Meie turuülevaadetes igakuiselt kajastatav värske informatsioon hoiab Teid kursis kinnisvaraturul toimuvaga ja aitab Teil teha õigeid otsuseid.

  *Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
  Korteritehingute arv Tallinnas
  -0,3%
  614
  Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
  -2,4%
  2707 €/m²
  Üüritootlus Tallinnas
  4,5%
  -0,2pp
  Korteritehingute arv Tartus
  +28,9%
  116
  Korteritehingute mediaanhind Tartus
  -12,8%
  2301 €/m²
  Üüritootlus Tartus
  5,3%
  +0,2pp

  Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

   E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.

   Hea teada

   1. Võta ühendust meie konsultandiga, et määrata aeg kohtumiseks. Konsultatsioon on tasuta.

   2. Enne konsultandiga kohtumist tuleks läbi mõelda mõned olulised küsimused nagu:
   – Kui palju on soov investeerida. Kui kaasata investeeringusse pank, tuleks enne investeerimiskonsultandiga kohtumist külastada panga laenuhaldurit, et tuvastada oma laenuvõimekus.
   – Kuhu on soov investeerida?
   – Kas on lemmikpiirkondi?
   – Kui pikk investeering on plaanis?

   3. Konsultandiga kohtudes paneme paika üldise investeeringuplaani. Vaatame üle pakkumised, käime kinnisvaraga tuvumas, korraldame tehingu ning üürilise leidmise.

   Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub investoritele mitmete teiste teenuste seas ka üürihaldusteenust: meie maakler tegeleb kinnisvara sisulise haldamisega s.t. et ta jälgib üüri laekumist, kommunaalarvete tasumist ning korraldab kinnisvara haldusteenuse.

   Compare Listings