Your search results

Tule Uus Maa Plussi maakleriks!

Silmapaistev meeskond

Keskkond, milles elame, mängib olulist rolli meie arengus. Uus Maa Pluss harukontori meeskond on üks edukaimaid Eestis.

Koolitused ja võimalused

Meil on tugev koolitus-ja mentorlussüsteem, mis annab Sulle võimaluse õppida parimatelt ja saada edukaks ning professionaalseks maakleriks. Kujunda oma sissetulek, nädalad ja elustiil selliseks, mis Sind motiveerib ja mida väärid.

Kontor südalinnas

Uus Maa Pluss’i kontor asub südalinnas; info ja melu keskel, logistiliselt mugavas ja prestiižes asukohas.

Kõik oma tööga rahulolematud inimesed – Vaadake siia!

 • Kas tunned, et keskkond, kus töötad, ei soosi Sinu arengut?
 • Hommikul voodiservalt püsti tõusma sunnib üksnes palganumber? Mis tegelikult ei motiveeri.
 • Ei mäleta, millal tundsid viimati end inspireerituna?

Suurepärane! Sa oled täpselt õigel ajal õiges kohas.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri pluss@uusmaa.ee

Meie keskkond mängib suurt rolli meie arengus ning just tööl veedab inimene oma kõige produktiivsema aja päevast. On oluline, et keskkond, kus töötad soosib Sinu arengut, inspireerib Sind ja pakub Sulle rohkemat kui ainult palganumber. Just need olid mõtted, millest sai alguse Uus Maa Pluss ja millest oleme lähtunud oma meeskonna laienemisel.

Kas Sa oled kuulnud väljendit „liftikõne“? Ei ole? Tule meiega kaasa! Järgmise 60 sekundi jooksul anname Sulle ülevaate selle kohta, kes on Uus Maa Pluss, mida pakume ja millist kasu Sina sellest saad. On kiire? Ühe minuti ikka leiad!

Toetav meeskond ja töökeskkond

 • Tugev seljatagune nii teadmistes kui suhtumises. Igapäevaselt on Sinu kõrval kolleegid, kes omavad turukogemust enam kui 11 aastat. Olgu selleks töötavad müüginipid, juriidika seadustes, või lihtsalt julgustust vajavad hetked- saad alati loota inimeste peale, kes töötavad sinu kõrval, sama eesmärgi ja pühendumisega.
 • Usume, et tugevus peitub koostöös. “If You want to go fast, go alone; If You want to go far, take other along”
 • Ajurünnakud– 10 pead on parem kui 1 pea. Lisaks Uus Maa mitmeliikmelisele turundusosakonnale, teeme alati parima, et edestada konkurente turul ja leida uusi häid lahendusi müügis ja korrata vanu põhitõdesid.
 • Uus Maa kinnisvarabüroo on veerandsaja aasta jooksul panustanud meeskonna ühise hingamise tekkimisse. Meiega tunned end olulisena, väärtustatuna ning alati ära kuulatuna. Tööjuttudele pakuvad head vaheldust meeskonnaüritused, millest on aastatega saand traditsioon.
  Oleme heitnud seljast ülikonna ning higistanud kardisõitmise kostüümis, pühkinud shokolaadiseid näppe kokapõlle, viksinud bowlingu kingi, kätega värvinud lõuendeid enda tuju ja tunnete järgi ning ka pokerface pole meie jaoks enam võõras.

Paindlik graafik ja aeg ka enda jaoks

 • Võimalus töötada kodust, kontorist, autost või puhkuselt. Peamisteks töövahenditest on telefon ja arvuti, mis annab võimaluse teha tööd mobiilselt. Koosolekud zoomis, e-mailid kohvikust ja kõned lennujaamast või mõnus kontoripäev heas seltskonnas?
 • Vali oma tööaeg ise. Kas Sinu loomeaeg on hilistel õhtutundidel, või meeldib Sulle esimesed e-mailid saata varahommikul kohvikruusi kõrvalt? Kas hobid või lapsed nõuavad aega keset tööpäeva? Või eelistad teha tööasju tavapärase töögraafiku järgi? Vali ise, sest töö sobitud Sinu eluga ja graafikuga, mitte vastupidi.
 • Aega on ka elus kõige olulistemate asjade jaoks, olgu selleks sõbrad, pere või eneseareng.

Teenimisvõimalus ja elustiil

 • Tugev meeskond ja õige suhtumine on hea eeldus edukaks karjääriks! Teenimisvõimalus sõltub paljuski enda ambitsioonist ja töökusest. Kogemustega maakleritel on viiekohalised nubrid, kuu lõikes, pigem tavapärased.
 • Lisaks Kinnisvara vahendamisele on meie pikema kogemusega maaklerid ka ise investorid ja tegelevad suuremas või väiksemad mahus ka Kinnisvara arendamisega. Korterite flipid, üürikinnisvara, broneerinug ja müügid. Tahad ka? Vabalt! Tule meie meeskonda ja ole osa meie eduloost!
 • Oma ala spetsialistina omad alati silma, et näha potentsiaali ja võimalusi kinnisvaraturul. Seda hindavad ka Su sõbrad, tuttavad ja kliendid.

Kahtled veel? Jagame Sinuga meie kolleegide mõtteid:

Uus Maa Plussi juhi lugu SIIN
Uus Maa Plussi meeskonna lugu SIIN

Morten:

„See töö lubab mu planeerida enda elu vastavalt soovidele ja kirss tordil on kolleegid, kellega ei hakka kunagi igav. Lõbusalt saab arutada nii tööasju kui ka elulisi teemasid.”

Ave:

„Mõni päev toob see töö mu ellu uusi inspireerivaid tutvusi, teisel päeval võin näha kortereid/maju, millest võtta eeskuju ka enda kodu loomisel.“

Margus:

„Olen kinnisvaras tegutsenud rohkem kui 11 aastat. Veel tänase päevani fännan iga minutit.“

Võta ühendust juba täna!

Saada meile e-mail ja või helista!

  Compare Listings