Your search results

Uus Maa kevadkampaania viib luksusreisile Stockholmi

Posted by UusMaaPluss on märts 9, 2012
| 0

16. aprillil algas Uus Maa Kinnisvarabüroos kevadkampaania, mille eesmärgiks on tõsta Tallinna äärelinnas elavate inimeste teadlikkust kvaliteetsest kinnisvara hindamise- ja müügiteenusest ning pakkuda neile konkurentsivõimelist vahendus- ja hindamisteenust. Mais kehtib Tallinna tüüppaneelelamutes asuvatele korteritele vahendusteenuse hind alates 990 eurost ning eksperthinnang 57,50 eurost. Hindadele lisandub käibemaks.

Muuhulgas keskendub kampaania maaklerite proaktiivsele tegevusele – meie maaklerid suhtlevad aktiivselt oma piirkonna inimestega, vastavad kinnisvaraalastele küsimustele ja on abiks korterite müümisel ja üürile andmisel. Kampaania teine fookus on linnaosapäevadel ning kinnisvaramessidel. Eelolevad üritused kulmineeruvad Lasnamäe linnaosa kevadpäevadega, kus Uus Maa toob lavale Anne Veski. Kontsert toimub 20. mail kell 18:00 Lindakivi keskuse tagusel platsil. Kõigil messidel ja laatadel jagavad meie maaklerid loosikuponge, mille eesmärgiks on täiendada andmebaasi uute kontaktide näol. Täidetud ankeedid saab jätta Uus Maa Kinnisvarabüroo kontorisse Rävala pst 6 III korrus või Sikupilli ning Tähesaju Prisma infolettides asuvatesse loosikastidesse.

Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusjuht Kaie Kass Agcay räägib, et kõigi uute kontaktide saatjate vahel loositakse välja Stockholmi kruiisi kahele Delux kajutis. “Tegemist on kinnisvaraturunduse mõttes ebatraditsioonilise tarbijakampaaniaga, kus soovime inimesi nende poolt edastatud kontaktide eest premeerida,” lisas ta. Auhinna loosimine toimub 27. mail Ülemiste keskuse kinnisvaralaadal Uus Maa boksis kell 13:00.

Kevadkampaania kuponge saab Prismadesse viia kuni 24. maini, aga loosis osalevad ka Mustamäe 50. juubeli pidustuste raames Männi pargis jagatavad kupongid, kui need enne pidustuste lõppu Uus Maa telgi loosikasti tuuakse. Kampaania jaoks on eraldi ettevalmistatud kampaania koduleht, kus saab tutvuda kampaania auhinna ja reeglitega ning välja printida loosikupongi. Vahendus- ja hindamisteenuse soodushind kestab 31.maini. Kampaania tingimustega saab tutvuda siin: www.uusmaa.ee/kampaania

Compare Listings