Your search results

Kinnisvara müümine

Uus Maa Pluss professionaalsed maaklerid aitavad Sinu kinnisvara müüa

Õige maakler peab suutma Sind professionaalselt nõustada kogu ostu-müügiprotsessi vältel, mistõttu on Uus Maa Pluss just Sinu jaoks õige koostööpartner.

Saame tuttavaks ja alustame koos objekti üle vaatamisest. Kuulame Sinu soove, ootusi ja vajadusi ning koostame turuanalüüsi Sinu kodu/korteri/maja osas. Saame siis vaadata kuidas Sinu ootused ühtivad turuseisuga ja milline müügistrateegia võiks olla kõige parem. Koos turuülevaatega tutvustame Sulle meie turundusplaani, et teaksid mida oodata ja mida Sinu kinnisvara müümiseks teeme. Seejärel saad ise otsustada, kas koostöö Sulle sobib või mitte. Kõik eelmainitu on Sulle täiesti tasuta ja ilma kohustusteta. Kui tunned, et koostöö võiks Sulle sobida, saame kokkulepped kirja panna ja müügiga alustada!

Võta ühendust

E-maili ja telefoni numbri sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta

   

  Silmapaistvad maaklerid, silmapaistvad tulemused!

  Mõned mõtted, kuidas saame Sulle kasulikud olla:

   

  Eesti suurim aktiivne kliendibaas, koostöövõrgustik ja partneriks on oma ala spetsialistid.

  Meiega koostöös tehes töötavad Sinu heaks ka teised tippmaaklerid nii Uus Maast kui mujalt.  Uus Maas üksi, on müügitehinguga seotud enam kui 200 maaklerit, kes koostöös meiega Sinu kinnisvara turundavad ja oma klientidele välja pakuvad.

  Teeme koostööd ka teiste kinnisvarabüroode maakleritega, kellele edastame Sinu kodu müügipakkumise. Lisatasu, loomulikult, selle eest ei küsi!

  Tänu pikaajalisele kogemusele kinnisvaramaastikul, omame laia kliendivõrgustikku ja Eesti suurimat ostuhuviliste andmebaasi. Suur osa kinnisvarast vahetab omanikku just meie maaklerite omavahelise infovahetuse käigus.

  Meie maaklerid on koolitatud tippspetsialistid, kelle eesmärk on saada Sulle parim tehing.

  Parim turundustöö kinnisvaramaastikul

  Meie innovaatiline turundustiim on kogu müügiprotsessi vältel Sinu käsutuses, et Sinu kinnisvara oleks nähtav nii sotsiaalmeedias kui ka tänavapildis. Reklaamid on nähtavad kõikides suuremates kinnisvaraportaalides, sotsiaalmeediagruppides ja erinevates kampaaniates.

  Meie tulemusliku 10 punktilise turundusplaaniga, ja Eestis ainulaadsete turundusmaterjalidega tutvumiseks võta ühendust juba täna!

  Juriidiline korrektsus

  Võtame enda kanda tehingutega seonduva juriidilise poole ja lahendame kõik õigusalased küsimused Sinu eest. Sa võid rahuliku südamega õhtuti uinuda, teades, et Sinu müügitehinguga seonduv juriidika on korrektne ega pea muretsema hilisemate „varjatud puuduste“ ja muude nõuete pärast.

  Personaalne suhtlus

  Arvestame Sinu soovidega ja teeme selgeks Sinu täpsed vajadused. Oleme oma töös paindlikud ja sõbralikud ning hoiame Sind pidevalt kursis toimuvaga. Maakler on Sulle olemas ka peale tehingu vormistamist. Meie eesmärk on pakkuda parimat ja usaldusväärset teenust, mistõttu Sinu tagasiside koostööle, on meile väga oluline.

  Tundub huvitav ja mõtled, kui suur vahendustasu? Täpne suurus sõltub mitmest asjaolust:

  1. Milline on Sinu kinnisvara hind?
  2. Kus kohas asub müüdav objekt?
  3. Kui suur on kinnisvara reklaami maht?
  4. Kui pikk on prognoositav müügiperiood?

  Leiame koos nendele küsimustele vastused ja saame teha Sulle personaalse pakkumise.

  Teeme seda, mida oskame ja armastame.

  Sa võid rahulikult kohvi või tervislikku smuutit juua, mil meie Sinu kinnisvara müüme.

  Võta ühendust

  E-maili ja telefoni numbri sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta

   Compare Listings