Your search results

Kinnisvara üürimine

Uus Maa Pluss professionaalsed maaklerid aitavad Sinu kinnisvara üürida

Kinnisvara väljaüürimisega kaasnevad mitmed riskid. Oluline on leida üürnik, kes kasutab kinnisvara heaperemehelikult ja peab kinni kokkulepetest. Samuti peab üürileping olema kooskõlas seadusega vältimaks tulevikus vaidlusi ja kaheti mõistetavaid punkte.

Meie mitmeaastase kogemusega spetsialistid juhivad kogu väljaüürimise protsessi alates üürihinna määramisest kuni kliendile kinnisvara üleandmiseni. Meie lepingud on kokku pandud juristide poolt ja leiavad kaasajastamist vastavalt seaduse muutumisele.

Hea maakler aitab leida korraliku üürniku ja tagab, et kõik oleks juriidiliselt korrektne ning kogu protsess kõikidele osapooltele stressivaba ja nauditav.

Eestis on väljakujunenud tava, et vahendustasu tasub üürnik.

Võtke ühendust ja rääkige oma soovidest lähemalt!

Võta ühendust

E-maili ja telefoni numbri sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta

  Hea teada

  Elamispindade vahendustasu müümisel on kokkuleppel.

  Vahendustasu täpne suurus sõltub objekti müügihinnast, asukohast, objektile tehtava reklaami mahust ja prognoositavast müügiperioodist.

  Üüritehingu puhul on vahendustasu 1 kuu üürisumma*.

  * Hindadele lisandub käibemaks.

  Kui soovite müüa või üürile anda kinnisvara, soovitame Teil kindlasti meiega ühendust võtta. 25 aastat usaldust ja klientide soovitusi räägib ise enda eest. Lisaks tagab meie maaklerite professionaalsus eeskujuliku klienditeeninduse kinnisvara ostul, müügil ja üürileandmisel esimesest kontaktivõtust kuni tehingu eduka teostamiseni.

  Koostöö.
  Peame tähtsaks koostööd ka teiste kinnisvarabüroode maakleritega. Garanteerime, et edastame Teie müügipakkumise vähemalt kolmele tugevamale kinnisvarabüroole, reguleerides ise suhteid teiste kinnisvarabüroodega, selle eest lisatasu nõudmata.

  Maaklerite ja hindajate vahel on tihe omavaheline koostöö ja Uus Maa Pluss’il on lai kliendivõrk. Väga suur osa kinnisvarast vahetab omanikku juba Uus Maa maaklerite omavahelise infovahetuse käigus, kuna maakleritel ja ettevõttel on põhjalik klientide/ostuhuviliste andmebaas.

  Teeme koostööd kõigi suuremate pankadega ja muude finantsasutustega, tänu millele on meil sageli võimalik ostuklientidele pakkuda eritingimusi ostetava objekti finantseerimisel.

  Tihe omavaheline koostöö ja kõiki kanaleid kattev meediastrateegia tagavad selle, et Teie kinnisvara saab Uus Maa Pluss vahendusel müüdud nähtavalt, kiiresti ja tulemuslikult.

  Reklaam.
  Kujundame reklaamteksti Teie kinnisvarale, koostame detailsed müügimaterjalid (fotod, korteri või maja plaan). Vastavalt kliendi soovile, objekti eripärale ja võimalusele valmistame ning paigaldame objektile tutvustava müügiplakati.

  Uus Maa Pluss pakkumised on regulaarselt esindatud kõige märgatumatel printreklaamipindadel sihtrühma hulgas.

  Vastavalt võimalusele ja vajadusele korraldame müüdavale objektile kliendipäevi.

  Tagasiside.
  Hoiame klienti toimuvaga pidevalt kursis. Anname esinduslepingus kokkulepitud intervalliga ja perioodi vältel kirjalikult aru Teie vara müügi või üürileandmisega seotud tegevusest ja huvilistest.

  Tagame tehingu juriidilise korrektsuse.
  – vormistame kehtiva seadusandlusega kooskõlas juriidiliselt korrektse tehingu;
  – vajadusel valmistame ette lepinguvariandid (üüri- ja rendileping);
  – korraldame tehingu notariaalse vormistamise;
  – teostame vajalike dokumentide hankimise;
  – kontrollime dokumentide kehtivust ja õigsust.
  – korraldame tehingu hinnaläbirääkimised esinduslepingu sõlminud kliendi huvidest ja kasust lähtudes;
  – lepime kokku omandi üleminekuga seonduvad asjaolud;
  – lepime kokku tehingu vormistamisega seonduvad asjaolud;

  Tehingujärgne teenindus.
  Hoiame Teiega kontakti ka pärast tehingu vormistamist ning vahendustasu saamist. Oleme väga huvitatud Teie tagasisidest meie poolt pakutud vahendusteenuse kvaliteedi osas.

  Realisatsioon ja vahendustasu suurus.
  Parima teenuse garanteerimiseks soovitame sõlmida Uus Maa Plussiga ainuesindusleping. Lepingus on toodud mõlema poole õigused ja kohustused. Realisatsiooni pikkuse ning müügi vahendamise korraldamise tasu ütleb vastavalt konkreetsele objektile Teie maakler. Vahendustasu suurus ei sisalda Eesti Vabariigi käibemaksu.

  Meid kliendid soovitavad!

  Kinnisvaraturu analüüs ja info

  Märts 2024 kinnisvaraturul

  Uus Maa Kinnisvarabüroo turuülevaade on Teile heaks teejuhiks kui olete tegemas kinnisvara ostu- või müügitehingut. Meie turuülevaadetes igakuiselt kajastatav värske informatsioon hoiab Teid kursis kinnisvaraturul toimuvaga ja aitab Teil teha õigeid otsuseid.

  *Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
  Korteritehingute arv Tallinnas
  -29,5%
  581
  Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
  0,7%
  2785 €/m²
  Üüritootlus Tallinnas
  4,6%
  -0,1pp
  Korteritehingute arv Tartus
  -30,9%
  132
  Korteritehingute mediaanhind Tartus
  -3,1%
  2412 €/m²
  Üüritootlus Tartus
  5,3%
  +0,3pp

  Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

   E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.

   Compare Listings