Your search results

Uus Maa taasasutas äritegevuse Lätis

Posted by UusMaaPluss on september 2, 2012
| 0

Uus Maa Property Advisors OÜ
PRESSITEADE 
29.02.2012                                                    
Uus Maa taasasutas äritegevuse Lätis
Käesoleva aasta märtsis alustab Uus Maa Property Advisors tütarfirma UMPA Latvia tegevust Lätis, keskendudes esmajärjekorras investeeringute nõustamisele ja konsultatsioonile.
UMPA Latvia äritegevust hakkab koordineerima Uus Maa kauaaegne koostööpartner Aigars Žarins, kes on kinnisvaraturul tegutsenud 20 aastat ning on rahvusvahelise kinnisvaraorganisatsiooni FIABCI Balti haru juhataja.
“Läti kinnisvaraturg sai kriisi käigus märksa raskema löögi kui Eesti oma ja näitab täna esimesi taastumise märke. Me usume, et sellisel hetkel tegevuse alustamine loob tugeva aluse edukale äritegevusele,” ütles UMPA Latvia juhatuse liige Ardi Roosimaa.
“Paljud investorid otsivad praegu kõrgemaid tootlusi, mis õigustaks keerulise maailmamajandusega kaasnevaid riske. Läti on demonstreerinud tugevaid makromajanduslikke tulemusi, mis annab alust eeldada, et erasektor, seal hulgas ka kinnisvaraturg, hakkab lähiaastatel kasvama, et naaberturgudele järele jõuda. UMPA investeerimisalased teenused tuginevad pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele ja koostööle,” selgitas Roosimaa.
“Praegu on selle tegevuse alustamiseks õige hetk, sest Läti kinnisvaraturg hakkab maailma suurimast langusest taastuma. Investorid vaatlevad Balti riike tavaliselt tervikuna ning see oleks esimene samm kasvu saavutamise suunas. Meil on pikaajalised kogemused äriklientidega töötamise alal ning nüüd on meil võimalus keskenduda just sellele ettevõtlusvaldkonnale ja pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenust. UMPA Latvia asutamine on esimene samm selles suunas, et hakata teenindama kogu Baltikumi tervikuna ning pakkuda meie klientidele kvaliteetsemat teenust,” kommenteeris UMPA Latvia juhatuse esimees Aigars Žarins.

UMPA on Baltikumi vanimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva Uus Maa Kinnisvaragrupi ettevõte, mis tegeleb kinnisvara investeeringute vahenduse ja nõustamisega. Ettevõte tegutseb kõigis kolmes Balti riigis peakorteriga Tallinnas. UMPA juhatus omab pea 20-aastast kogemust kinnisvara valdkonnas.
Rahvusvahelist kinnisvaranõustamise kogemust omavasse meeskonda kuuluvad Ardi Roosimaa, Jaanus Laugus, Keit Pihl, Mika Sucksdorff ja Meelis Tammre. UMPA on nõustanud panku, institutsionaalseid investoreid, fonde, investeerimisühinguid, erainvestoreid ja kohalikke omavalitsusi. Mõned näited ettevõtte projektidest: Tammsaare Ärikeskus, Solaris, Kawe Plaza, Kakumäe Jahisadam, Keila commercial park, Pae Ärikeskus.

Täpsem info:
Hanni Niidas
53 43 57 09
hanni.niidas@uusmaa.ee

 

Compare Listings