Your search results

Tutvu meiega lähemalt

Margus Mölder

Inspireeriv tee kinnisvaramaailma – Uus Maa Plussi juhi Marguse lugu

Margus, Uus Maa Plussi juht, on alati armastanud kinnisvara, arhitektuuri ja inimsuhteid. Kõik, mille nimel Margus täna töötab ja töötanud on, kasvas välja soovist pakkuda endale ja teistele töökeskkonda, mis oleks tõeliselt inspireeriv, motiveeriv ja toetaks kolleege nii tööl kui ka elu teistes valdkondades. “Pluss peab olema koht, kuhu hommikul rõõmu ja põnevusega tulla tahad ja töölt lahkudes oled endiselt energiline ja inspireeritud.” Põhimõtted ja väärtushinnangud on need, mis defineerivad inimese olemust ja nendest olulisemaks peab Margus järjepidevust, ausust ja julgust.

Tema müügitöö sai alguse teisel pool ookeani, Ameerikas, ukselt-uksele raamatuid müües, kus samuti need väärtushinnangud au sees olid. Raamatumüük testis isiksust ja samal ajal andis väärtusliku kogemuse, mida tänase päevani edasi jagada saab. Need pikad ja rasked päevad täis pühendumist, põimituna ülikoolis omandatud psühholoogiaeriala teadmistega, andsid hea aluse kinnisvara valdkonda sisenemiseks.

Olles alustajana müügitulemustega toonase ettevõtte TOP´is juba teisel aastal, tundis Margus vajadust ja soovi pakkuda sellist edukogemust ka teistele. Omades visiooni, mida võiks veel ägedamalt teha. Nii sai alguse tänase Uus Maa Plussi teekond. Teekond ei olnud aga niivõrd kerge, nagu tugevat visiooni omav inimene arvata võiks. Üle kivide ja kändude, läbi õppimise ja katsetamise, jõuti aastatega süsteemide, koolituste ja tulemusteni, mis on osutunud edutoovaks aastateks. Üks selle edu saladusi, nagu Margus ütleb, on innovatsioon, õppimine ning areng, mis ei tohi kunagi katkeda.

Uus Maa Plussis oleme kõik arvamusel, et inimese elu ei saa defineerida läbi töö. Töö peaks olema pelgalt vahend, mis toetab inimese arengut ja valikuid elus. Veel parem on, kui töö oleks eluviis, mis ühtib ka teiste eluvaldkondadega ja mõjub pigem inimese olemuse kui tööna. Nagu ütleb tuntud mõttetera: “Do what you love and you dont have to work a single day in Your life”. Usu, või mitte, aga sellest võib saada Sinu reaalsus. Kinnisvaramaakleri töö Uus Maa Plussis annab selleks vajalikud eeldused.

Olles aastate jooksul kokku puutunud mitmekümnete maaklerite värbamise ja koolitamisega, usub Margus, et igas inimeses on olemas potentsiaal saavutamaks midagi tähendusrikast ja nautimaks elu täiel määral. Oluline on leida see potentsiaal ülesse ja lasta sellel välja tulla.

Uus Maa Plussi töötajatel on palju ühist ning ühed peamised märksõnad on: tänulikkus, positiivsus ja järjepidevus. „Me kõik oskame olla rõõmsad kui päike paistab, aga mind huvitab, mida inimene näeb ja teeb, kui väljas puhub külm tuul. Ma arvan, et see on oluline, sest see mõjutab inimese elukvaliteeti ja saavutusi üldiselt” räägib Margus.

Uus Maa Pluss toob kokku sarnase mõtteviisiga inimesed, see aga ei eelda, et töötajal peaksid kohe olema kõik vajalikud oskused ja kogemused. Olulisem on tahe areneda. „Kui olemas on distsipliin, siis julgen arvata, et see, mida me Uus Maa Plussis pakume, ongi unistuste töö. Teenimisvõimalused on põhimõtteliselt piiritud, kollektiiv toetav ja äge ning lisaks tunnustus tehtud töö eest, mille saad rahuolevalt kliendilt, peale oma armsa kodu müüki või ostu. See on emotsioon ja see pakub palju sisemist rahulolu“: kirjeldab Margus tööd Uus Maa Plussis.

Aga miks just Pluss, Uus Maa Pluss? Pluss sümboliseerib seda lisandväärtust, mis eristab suurepärast tavapärasest. Seda nii klienditeeninduse kui ka töökeskkonna ja kollektiivi mõttes. On “hästi” ja on “väga hästi”, kummas tahaksid olla Sina?

Aitame olla üksteisel paremad inimesed nii tööl kui eraelus.

Uus Maa Pluss

Pidev eneseareng ja amet, mis pakub vabadust ja paneb silmad särama – see on
maakleritöö Uus Maa Plussis

Uus Maa Pluss on Eesti tuntuima kinnisvarabüroo frantsiisiharu, mis sündis ca 10 aastat tagasi visioonist pakkuda maakleritele töökeskkonda, mis motiveeriks ja pakuks enamat kui ainult töö. Tänaseks on sellest välja kasvanud üks tugevamaid frantsiise Uus Maas, kaubamärgi all, mida kliendid usaldavad, ning mille üle maaklerid võivad uhkust tunda. Sõna Pluss Uus Maa järel viitab eesmärgile pakkuda kliendile esmaklassilist kogemust; soovi minna sammuke kaugemale sellest, mida teised bürood pakuvad. Nagu maaklerid ise naljatavad: ”Hea hinne koolis on viis. Aga on veel ka viis pluss!„

Paljud, aga mitte kõik maaklerid Uus Maa Plussis omavad eelnevat müügitöö kogemust. Tänases meeskonnas on maaklereid, kes on kokku puutunud Southwesterni raamatumüügiga välismaal, inimesi kes on tegelenud otsemüügiga kaubanduskeskustes ning ka neid, kelle jaoks müügivaldkond täiesti uus maailm oli. Hoolimata varasemast kogemusest ühendavad kõiki Plussi maaklereid nende väärtushinnangud ja iseloomuomadused: nad on energilised, rõõmsameelsed, uudishimulikud ja viisakad.

Uus Maa Plussi juht, Margus Mölder on alati olnud veendunud, et ettevõttele annavad suurima väärtuse just selle töötajad ja ettevõtte sisese harmoonia loob meeskonna omavaheline oskuslik koostöö. Seetõttu palusime seitsmel maakleril jagada oma lugusid sellest, kuidas neist kinnisvaramaaklerid said, mis kutsus neid tööle Uus Maa Plussi ja mis on olnud suurimaks põhjuseks siia jäämisel.

Üks staažikamaid maaklereid Plussis on Laura, kelle teekond kinnisvaras algas rohkem, kui kümme aastat tagasi. Laurat paelus selle elukutse puhul arhitektuur, sisekujundus ja vabadus, mida maakleritöö pakkus. Ta alustas kinnisvaramaailmas assistendina ning õige pea oli selge, et assistendi töö ei anna piisavalt vabadust ja oligi aeg astuda sammud maakleritöö suunas. Uus Maa Plussis olles tundis Laura kiiresti, et üks suurimaid väärtuseid on meie meeskond. See on põhjus, mis toob naeratuse näole iga kord kontorisse tulles ja mida ta nii kõrgelt hindab: inimesed, kes hoolivad ja on olemas, kui sõbrad.

Tiimis valitseb ühtekuuluvustunne ja positiivne energia, mida kiidavad ka Martin, Marti, Mikk ja Morten, kelle nimede sarnase kirja- ja kõlapildi järgi võiks arvata, et see on üheks viis pluss maakleriks olemise eeldustest (kuid siiski mitte). Kõik tiimiliikmed kinnitavad kui ühest suust, et kolleegid on neil suurepärased; kontor mitte ainult hubane, vaid ka ideaalse asukohaga ning tugifunktsioonid koolitustest kuni ühisüritusteni tasemel. „Mulle väga meeldib, et kolleegid on minu sarnased. Töö on tänu sellele lõbus ja mul on neilt nii mõndagi õppida. Näiteks investeerimise ja suuremas plaanis finantsvabaduse kohta,“ on Martin rahul. Lisaks uute teadmiste kogumisele naudivad tiimiliikmed ka koos sportimist. Üheskoos käiakse golfi mängimas ning võetakse teineteisega mõõtu tenniseväljakutel. Väga oodatud on ühisüritused, mis toovad kõik Uus Maa Plussi maaklerid päevaks või paariks kokku ning pakuvad meeldivaid võimalusi ühiseks ajaveetmiseks.

Lisaks heale tiimitööle ja sisekliimale, hindavad kõik maaklerid vabadust, mis ametiga kaasneb. „Lapsevanemana saab mingi hetk selgeks, et ei olegi võimalik käia kaheksast viieni tööl. Elu liigub lastega teises tempos. Maaklerina otsustan ise, mis päevadel ja kellaaegadel töötan ning kui vaja võtangi nädala puhkust, et auru välja lasta,“ ütleb Ave. „Muidugi juhtkond teeb ettevõtte tasemel suuremaid otsuseid, aga ma pole kunagi tundnud, et meil oleks siin kuidagi bürokraatlik hierarhia. Vastupidi. Margus kindlasti ei ole klassikaline ülemus, vaid pigem liider, kes on väga pühendunud nii ettevõttele üldiselt kui ka igale maaklerile eraldi. Talle saab alati kindel olla,“ on Priit rahul juhtimisstiiliga.

Kui küsida, kes on ideaalne kandidaat Uus Maa Plussi, siis on maaklerid ühel nõul, et kui kõik muu on õpitav, siis üldine arusaam müügitööst peab olema. Kindlasti ka positiivne suhtumine ja valmisolek selleks, et kohe esimesel päeval, nädalal või kuul ei pruugi suuri müügitehinguid tulla. Küll aga leiavad kõik, et kui elukutse kord selge, on see ideaalne võimalus, et tekitada endale vaba kapitali ja et leida rohkem aega ja võimalusi eraelu ja hobide jaoks.

Uus Maa Pluss koostööpartnerid

Erinevate projektide käigus oleme loonud palju usaldusväärseid kontakte.

Võta ühendust


Kinnisvaraturu analüüs ja info

Märts 2024 kinnisvaraturul

Uus Maa Kinnisvarabüroo turuülevaade on Teile heaks teejuhiks kui olete tegemas kinnisvara ostu- või müügitehingut. Meie turuülevaadetes igakuiselt kajastatav värske informatsioon hoiab Teid kursis kinnisvaraturul toimuvaga ja aitab Teil teha õigeid otsuseid.

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,5%
581
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
0,7%
2785 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,1pp
Korteritehingute arv Tartus
-30,9%
132
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-3,1%
2412 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,3%
+0,3pp

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.

    Küsi julgelt

    Kui sa ei leidnud oma küsimusele vastust siis võta julgelt ühendust.

      Compare Listings