Your search results

Uus Maa Kinnisvarabüroos toimub Hollandi oksjon Viimsi korterile

Posted by UusMaaPluss on mai 7, 2011
| 0

Täna algas Uus Maa Kinnisvarabüroo poolt korraldatav oksjon Viimsi 4-toalisele korterile, mille alghind on 87 000 eurot. Igal tööpäeval langeb korteri hind 350 euro võrra.

92,3 m2 väga heas seisukorras korter asub 2001. aastal ehitatud kortermaja kolmandal korrusel. Korteri kolme magamistuppa avanevad eraldi sissepääsud, ka vannituba ja tualett on eraldi ruumides. Kõik korteri aknad paiknevad nii, et kõrvalmajadest ei ole võimalik tubadesse otse sisse vaadata – seega on privaatsus tagatud.
Kahes magamistoas on lükandustega garderoobid, mis kuuluvad korteri hinna sisse. Lisaks jääb korterisse ka kogu köögisisustus ja vannitoakapid. Muu mööbel kokkuleppeliselt. Kommunaalarved koos elektriga on suvel ca 80 eur/kuu ja talvel ca 180 eur/kuu.

„Tänasel turul on suuri kortereid keeruline müüa, neid ostetakse vähe. Nii paljude tubade järgi puudub vajadus. Ja kui on valida suure korteri või ridaelamuboksi vahel, siis kaalub  inimene pigem ridaelamuboksi ostu. Aga kindlasti on ka perekondi, kes eelistavad eramule korteris elamist, kus aia eest hoolitsema ei pea ning talvel jääb lumekoristus ka ära,“ sõnas korterit vahendav maakler Marina Hodus.

„Valisime koos korteri omanikuga 350 eurot tööpäevaseks hinnalanguseks. See peaks olema summa, mis juba motiveerib ostjat. Loomulikult saavad kõik huvilised oksjoni ajal objekti külastada,“ lisas Hodus.
Korteri ostmiseks tuleb sõlmida Uus Maa Kinnisvarabüroos, aadressil Rävala pst 6, kirjalik broneerimisleping, kus fikseeritakse lepingu sõlmimise päeval kehtiv oksjonihind, mis on lõplik müügihind. Käesolev oksjon lõpeb broneerimislepingu sõlmimise kuupäeval.

Täpsem info siit: http://www.uusmaa.ee/oksjon/

 

Compare Listings