Your search results

Uus Maa Kinnisvarabüroo toob Eestisse globaalse kinnisvaraguru Peter J Danielsi

Posted by UusMaaPluss on veebruar 8, 2007
| 0

3. oktoobril 2007 aastal esineb Tallinna Rahvusraamatukogus Austraalia kinnisvaraguru Peter J Daniels.

“Tänasel stabiliseeruval turul, kus iga kinnisvaraarendus pole enam loteriivõit, on olulised professionaalsed kogemused ja oskused. Meil on suurepärane võimalus õppida oma ala ühelt parimalt maailmas. Meile esineb ärimees, kelle kinnisvaraärid on õnnestunud globaalselt, ka väga konkurentsitihedal turul,” lausus Jaanus Laugus, Uus Maa Kinnisvaragrupi juhatuse esimees.

Peter J Daniels on tegelenud kinnisvaraga juba aastast 1966 ning 1972. aastal pani ta aluse oma isiklikule kinnisvarafirmale. Aastaks 1982 olid tal kontorid juba Austraalias, Singapuris ja Hong Kongis. Peter J Daniels on mees, kes oma isikliku karismaga pani aluse oma firma tuntusele ja edule, olles ise esil ja esinedes järjepidevalt oma kinnisvarafirma telereklaamides. Täna on Peter Daniels maailmakuulus autoriteet juhtimise, isikliku arenemise ja eesmärkide seadmise alal.

Olulisemad teemad, millega Daniels 3. oktoobril Eesti Rahvusraamatukogus üles astub, on järgmised: kuidas pidada edukaid läbirääkimisi, kuidas suhelda edukalt pankadega, kuidas finantseerida kinnisvaraarendusprojekte, kuidas saavutada oma elu eesmärke, kuidas olla alati motiveeritud ning järjepidevalt edukas.

“3. oktoobril on meil kõigil võimalus kuulata ja näha seda Austraalia suurärimeest ning suurepärast kõnemeest, keda me isekeskis hüüame Austraalia Donald Trumpiks,” sõnas Jaanus Laugus ning lisas, et kohti on piiratud arv, seega on soovitatav kiiresti reageerida!

Uus Maa Kinnisvarabüroo väärtustab kõrgelt maaklerite ja hindajate koolitamist ning korraldab motivatsiooni- ja eneseharimiskoolitusi juba aastast 2005, mille raames tuuakse maale tunnustatud koolitajaid ja kõnemehi peamiselt USA-st, Londonist ning nüüd esmakordselt ka Austraaliast.

Compare Listings