Your search results

Palaval ajal on kolimine soodsam

Posted by UusMaaPluss on september 6, 2010
| 0

Ilmad läksid just ilusaks ja soojaks, aga mida teha, kui just nüüd tuleb kolimine ette võtta? Palaval ajal on raske ise kaste ja mööblit tassida? Tõsi! Aga Uus Maa Kolimisteenused pakub aasta kõige kuumemal ajal ehk terve juulikuu kolimisteenust tervelt viiendiku võrra odavamalt.

Nõnda saab 480 krooni eest oma käsutusse kaks kolimismeest koos kaubikuga. Täpsem info siit.

Samas on suvi hea aeg endale uut maja otsida, sest ainult suvel on võimalik hinnata looduse ilu, mis ümbruskonnas valitseb. Või siis selle puudumist. Samuti võimaldab puhkuste aeg rohkem ringi sõita ning oma tulevase kodu otsinguile pühenduda. Ent, kas tulevane kodu on ikka seda väärt, nagu see väljastpoolt paistab? Seda on ühe pilguga raske hinnata, sest varitseda võivad ehitusvead, mis alles hiljem ilmsiks tulevad. Ent terve juulikuu on Uus Maa ehituse kvaliteedikontroll ning tehniline ekspertiis 20 protsenti soodsamad. Täpsem info siit.

Ja kui kõik klapib ning käed löödud ning on aeg hindamisakt tellida, on seegi Uus Maa Kinnisvarabüroos juulikuus kuni 20 protsenti soodsam. Täpsem info siit.

Ent kui juulis tuleb mõte oma kinnisvara müüa, kuid mõni dokument vajab veel korda ajamist,  kas pole siis lihtsam ise puhkust võtta ning usaldada see Uus Maale, kes pakub ehitusdokumendihaldust 20 protsenti soodsamalt? Täpsem info siit.

Kõik need soodustused kehtivad Swedbanki klientidele.

Compare Listings