Your search results

Uute korterite müük on edukas

Posted by UusMaaPluss on mai 12, 2009
| 0

Kert Keskpaik, Uus Maa Kinnisvarabüroo maakler

Tallinna külje all asub uus elamurajoon, mis meelitab aktiivse elulaadiga inimesi sinna kodu soetama. Pärnaõue elurajoonis asuvad ratta- ja rulluisuteed, lasteaed ja kool ning lisaks ka mitu ostukeskust. Lähedusse jääb kaunis Kakumäe rand. Septembri lõpus müüki pandud kuueteistkümnest korterist on tänaseks üheksa uue omaniku leidnud ja kuus broneeritud.

Põhjus, miks huvi Pärnaõue elamurajooni korterite vastu on suur, on selles, et müügihind on paigas. Inimesel on võimalik uus korter on soetada keskmiselt 15 000 kr/m2. Korterid on hea planeeringuga, ehituskvaliteet heal tasemel. Plussiks ostjate jaoks on ka see, et tegemist on väiksemate korterelamutega, mis annab hubase ja koduse tunde.

Valminud majade juurde on rajatud on jalg- ja autoteed, tänavavalgustus, haljastus ning lastemänguväljakud.
Tänases turukeskkonnas on tegelikult võimalik kinnisvara  väga edukalt müüa, kõik sõltub objekti müügihinnast ja kvaliteedist. Pärnaõue arenduse puhul on mõlemad tegurid tasakaalus. Arendaja mõistis, et korterid on soovitav panna müüki turusituatsioonile vastava hinnaga. Tulemuseks on see, et üle poolte korteritest on müüdud ja nüüd on võimalik edasi minna uute projektidega.

Compare Listings