Your search results

Pressiteade: Uus Maa Kinnisvaragrupp valib rahvusvaheliselt tunnustatud ärimudeli

Posted by UusMaaPluss on juuni 2, 2009
| 0

Uus Maa Kinnisvaragrupp teatab, et alates 2009. aasta jaanuarist on lahutanud elamispindade ja äripindade kinnisvarateenused eraldi kaubamärkide ja juhtimise alla. Elamispindade vahenduse, hindamise ja konsultatsiooniteenuse pakkumist jätkab edaspidi Uus Maa Kinnisvarabüroo. Uus Maa Kinnisvarakonsultandid tegutsevad esialgu veel Uus Maa nime ja kaubamärgi all, kuid alustavad tegevusi, et võtta kasutusele  uus kaubamärk  Seven Real Estate, mis on loodud ärikinnisvara konsultatsioonide pakkumiseks. Ettevõtte restruktureerimise tagajärjel kaob varasem holdingettevõte Uus Maa Kinnisvaragrupp ning senised kaks tütarettevõtet jätkavad iseseisvate üksustena.

“Uus Maa on alati püüdnud olla eelkäija, mitte järgija Eesti kinnisvaraturul, seetõttu oleme otsustanud lahutada  elamispinna-  ja äripinnateenused eraldi kaubamärkide ja juhtimise alla,” lausus Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Jaanus Laugus.

Valdkondade jagunemist ajendas rahvusvaheliselt tunnustatud ärimudeli valik, kuna mujal maailmas ühe ja sama kaubamärgi alt elamispindade kinnisvaramaakleri teenuseid ja äripindade konsultatsiooniteenuseid  ei leia.  Mõlemad valdkonnad on nii oma klientuurilt kui ka teenuse sisult väga erinevad. Kui elamispindade teenus on suunatud rohkem ühele kinnisvaratehingule, klientuur on lai ja mitmekesine ning tegelema peab kliendi kodumurega, siis ärikonsultatsioon sarnaneb eelkõige investeeringute nõustamisele kinnisvara vallas.

“Kahe ideoloogiliselt erineva teenuse pakkumine sama kaubamärgi alt on siiani sageli eksitanud mõlema ettevõtte kliente ning koostööpartnereid. Kuna mõlema ettevõtte eesmärgiks on tänases turusituatsioonis oma turuosa suurendamine ning oma klientidele parima teenuse pakkumine, on strateegiliste kavade ning plaanide varasemast märkimisväärselt selgem eristamine ka meie klientide jaoks tulevikku silmas pidades vajalik samm,” lausus Uus Maa Kinnisvarakonsultantide tegevjuht Andres Hall.

Alates 2009. aastast, pärast valdkondade jagunemist on Uus Maa Kinnisvarabüroo OÜ omanikud Jaanus Laugus, Ville Jehe ja Mika Sucksdorff ning Uus Maa Kinnisvarakonsultantide OÜ omanikud Andres Hall, Urmas Laur ja Ville Jehe.

Compare Listings