Your search results

Miks kohtad vahel Uusmaakaid tänaval kaardistamas?

Posted by UusMaaPluss on mai 11, 2009
| 0

Autor: Hanni Niidas, Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusspetsalist

Uus Maa Kinnisvarabüroo kaks uut proaktiivset töötajat: maakleri assistent  Margit Lipstuhl ja hindaja assistent Kristiina Vaab on täna ilma trotsides Mustamäe teel kaardistamas. Läbi kaardistamise tutvuvad assistendid kõige kiiremini ning tulemuslikumalt oma piirkonnaga.

051120091555

Kaardistamise käigus on hetkel jagatud üle 200 personaalse flaieri ning koostöökontaktid on leitud juba 10 potentsiaalse kliendiga. See on väga hea tulemus.

Olen ka ise kaardistamisel käinud ja tean, kui suurt kasu see tegelikult toob. Vastupidiselt laialt levinud arvamusele, et eestlane ei taha võõrastega suhelda, tundsin  inimestega rääkides nende huvi ning sõbralikkust.  Leidsin pargis jalutavate emade ja noorpaaridega või tänaval tõttavate tööinimestega kiire kontakti. Inimesed tundsid huvi kinnisvara teema vastu, rääkisid minuga kaasa, jätsid minu visiitkaardi endale ning võimalusel andsid mulle sõbra kontakti, kellel oli küsimusi kinnisvara valdkonnas.

Mul on hea meel, et Uus Maas töötavad nii proaktiivsed inimesed, kelle tahe kinnisvara valdkonnas oma ala parimaks saada ei jää kindlasti nii meile kui ka meie tulevastele klientidele märkamata.

Compare Listings