Your search results

Uus Maas toimus järjekordne Müügiguru koolitus

Posted by UusMaaPluss on oktoober 12, 2009
| 0

Blogis: Margit Lipstuhl, Lõuna-Tallinna piirkonna nooremmaakler

Eelmisel nädalal, 3-4. detsembril toimus Uus Maa Kinnisvarabüroos „Müügiguru“ koolitus, mis on mõeldud uutele hakkamist täis uusmaakatele. Koolituse sisu ja eesmärk oli aja planeerimise ning eesmärkide seadmiste kunsti perfektne valdamine, nõuandlik müük ning maakleri tööks vajaliku müügitsükli põhjalik läbimine nii teoorias kui ka praktikas.

Koolitusel osalesid nooremmaaklerid mina ja Jevgenia Vassina, hindaja assistent Kristiina Vaab Tallinna kontorist, Henry Võigemast Pärnu kontorist ning äripindade maakleri assistendid Artur Arumäe ja Everyn Mieler Seven Real Estate Advisorsist.

Koolitust juhendas Uus Maa Kinnisvarabüroo omanik Jaanus Laugus, kes läbi oma kuldaväärt kogemuste ja paljude näidete abil tulevasi müügigurusid kaasa mõtlema pani.

Ühiselt leiti, et koolitus andis palju vajalikku informatsiooni ning „vettpidavaid“ skeeme, mis aitavad maakerit igapäevatöös. Eriti meeldis kõigile praktiline osa, kus oli võimalik panna end nii maakleri kui ka müüja rolli. Mitmed esimesel pilgul vastukäivad emotsioonid ja olukorrad on tegelikkuses võimalik lahendada meeldivalt, kui kasutatakse müügitsüklit. Üheskoos tõdesime: „Raske õppustel, kerge lahingus!“

Compare Listings