Your search results

Uus Maa lõi käed Brawn GP-ga!

Posted by UusMaaPluss on jaanuar 4, 2009
| 0


Eesti üks suurimaid kinnisvarabüroosid, Uus Maa, toetab alates järgmisest etapist kuni hooaja lõpuni Brawn GP meeskonda. Lepingud sõlmitakse järgmisel nädalal.

Kinnisvarafirma turundusjuhi Tiina Sheini sõnul sai otsuse puhul määravaks see, et kuigi tegu on tuttuue meeskonnaga, noppis see juba käesoleva hooaja avaetapil kaksikvõidu. „Loomulikult on meiepoolne huvi ka oma ettevõtte tuntust laiendada ning kuna meeskonnal on praegu vaid üks suur toetaja – Virgin – ning auto ja riided on logodest täiesti tühjad, siis leidsime, et tegemist oleks hea võimalusega, mis on kasulik kõigile.”

Sarnaselt teiste kodumaiste ettevõtetega plaanib ka Uus Maa oma nime muutmist, mis aitaks rahvusvahelisel turul oma positsioone kindlustada ja uutel turgudel edukalt kanda kinnitada. Firma uueks juriidiliseks nimeks saab New Land Real Estate ning kaubamärkidena hakkavad eksisteerima New Land, HomeStone ja SellWell.

„Hetkel oleme testisõitudel kasutanud meie eestikeelset logo, kuid pärast lepingute sõlmimist hakkavad autosid ning riietust ja meeneid kaunistama New Land’i logod,” lisas Shein.

Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimehe Jaanus Lauguse sõnul on see loogiline jätk firma restruktureerimisele. „Mõni aeg tagasi teatasime, et Uus Maa Kinnisvarakonsultandid saavad uueks ärinimeks Seven Real Estate. Nüüd oleme otsustanud viia lõpule ka teise suurema ümberkujundamise – elamispindade vahendamise, hindamise ja konsultatsioonide firma Uus Maa Kinnisvarabüroo annab oma parimad kogemused ja teadmised rahvusvahelise turu hüvanguks. Firma uueks nimeks saab New Land Real Estate.”

Brawn GP omaniku Ross Brawni teatel on uute sponsorite ning toetajate lisandumine ülimalt oluline. „Meie eelarve pole veel endiselt koos. Virgini omanik Richard Branson on kahtlev ning väidetavalt toetab ta Brawn GPd vaid kahel etapil kokku 500 000 naelsterlingiga. Sellest terveks hooajaks aga kohe kindlasti ei piisaks. Oleme igasuguse abi eest väga tänulikud.”

Pilootidena jätkavad Jenson Button ning brasiillane Rubens Barichello, kes keerasid eelmisel hooajal ka Honda rooli. Tiina Sheini sõnul on mõeldav ka mõne eestlasest piloodi lisandumine.

Compare Listings