Your search results

Uus Maa: koondamise asemel värbame aktiivselt uusi inimesi

Posted by UusMaaPluss on märts 11, 2008
| 0

Vastupidiselt enamusele ettevõtetele, kus toimuvad koondamised, on Uus Maa Kinnisvarabürool plaanis tööle võtta järgneva paari kuu jooksul vähemalt 15 uut inimest. Tallinna kontoris otsitakse proaktiivseid ja müügi- või teeninduskogemusega inimesi nii korterite, maade-majade kui ka äripindade osakonda.

“Situatsioonis, kus paljud väiksemad tegijad hakkavad turult kaduma ning meie ettevõttele on müüki antud üle 2000 kinnisvaraobjekti, on meil hädasti töötajaid juurde tarvis. Muidu ei jõua lihtsalt kliente piisavalt hästi teenindada,” ütleb Uus Maa personalijuht Ülane Vilumets, “Kinnisvaraspetsialisti ametis on endiselt võimalik teenida mitmekordset Eesti keskmist palka, kuid nüüd ei saa seda enam teha jalgu seina peal hoides”.

Uus Maa Kinnisvaragrupis töötab hetkel üle Eesti ca 130 inimest ning tütarfirmad paiknevad ka Lätis, Leedus ja Bulgaarias. Uutele töötajatele määratakse esimesteks kuudeks isiklik juhendaja kogenud kinnisvaraspetsialistide hulgast ning välja on töötatud mitmeastmeline sisekoolituste süsteem, mis annab teadmisi kinnisvarast, juurast, aktiivsest müügist ning suhtlemisest.

Compare Listings