Your search results

Uus Maa Kinnisvarabürool on uus juhatuse liige

Posted by UusMaaPluss on september 12, 2010
| 0

Uus Maa Kinnisvarabüroo on alati toetanud aktiivsete ja teotahteliste töötajate arengut. Alates 1. detsembrist on Tallinna kesklinna piirkonnavanem ja kutseline maakler Eve Kaunis Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse uus liige.

“Olen väga tänulik, et mind on Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatusse valitud. Pean seda uueks, väga heaks väljakutseks ning võimaluseks firma arenguküsimustes kaasa mõelda ja rääkida,“ ütleb Eve Kaunis.

Eve on Uus Maa Kinnisvarabüroos ning ka kinnisvaraturul tegutsenud üle 7 aasta. Need aastad on olnud saavutusterohked: 2008. aastal premeeriti Eve Aasta Maakleri tiitliga, samal aastal sai Evest Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Aukohtu asendusliige. 2009. aastal valiti Eve Uus Maa Kinnisvarabüroo kõige edukamaks osakonnajuhatajaks ja 2010. aastast on Eve Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Aukohtu liige.

“Eve on inimene, kes teab, mida tähendab nullist üles töötamine, ta on meie ettevõtte töökuse etalon. Tema liitumine juhatusega annab igapäevases töös palju juurde,“ lisas Elari Tamm, Uus Maa Kinnisvarabüroo tegevjuht.

Compare Listings