Your search results

Uus Maa jõulukaardi joonistasid lapsed

Posted by UusMaaPluss on detsember 11, 2008
| 0

Blogis: Hanni Niidas, Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusspetsialist

Jõulud on lähenemas ning tahe headele sõpradele ja koostööpartneritele häid pühade soove saata mõlgub meist enamikul meeles. Uus Maa Kinnisvarabüroo valis jõulukaardi kujundamisele abiks Väikemõisa lastekodu lapsed.
 
Eelmisel nädalal korraldati Uus Maas jõulukaardi konkurss, mille võitjat premeeritakse lauamänguga. Väikemõisa lastekodust laekus konkursile 16 tööd. Näitus joonistustest riputati üles Uus Maa Rävala pst kontorisse.  Komisjoniks olid Uus Maa maaklerid ja hindajad, sest just nemad saadavad kõige enam jõulukaarte oma klientidele ja koostööpartneritele.
 
Rääkides maaklerite ja hindajatega selgus, et hääle andmine lemmikjoonistusele oli üsna keeruline. Iga töö oli oma näo, eripäraste joonte ja lähenemisega. Kõikidest töödest kumas läbi pühade-eelne õhin ning ootus. Näha oli iga noore kunstniku pühendumust ning soovi joonistada parim jõulukaart.
 
Reedeks selgus häälte ülelugemisel, et võidutöö joonistas 8-aastane Maarja-Liis. Maaklerite ning hindajate sõnul oli selles töös kõige enam jõululikke sümboleid. Komisjoni liikmetele meenus nende endi lapsepõlv rohke lume, tähistaevas öö, ehitud jõulukuuse ning üllatusi toovate päkapikkudega.
 Võidutöö

Rohkelt pälvis poolehoidjaid ka 5-aastase Marelle töö. Tegemist oli teistest joonistustest täiesti erineva lähenemisega. Vaadates Marelle tööd, näeb iga kord selles midagi uut, mida enne ei olnud avastanud. Joonistus on nii kaunis ja sisukas, et pilk jääb sellel iga kord pikemalt pidama ning sellest uusi mõtteid otsima.
 Marelle 5 a

Kõigi teiste töödega saate lähemalt tutvuda Uus Maa Facebooki kontol.

Compare Listings