Your search results

Uus Maa hakkab taas vahendama ja hindama äripindu

Posted by UusMaaPluss on juuli 9, 2010
| 0

Seoses turuolukorra muutumisega ning kinnisvarasektori märkimisväärse aktiviseerumisega tuleb Uus Maa turule tagasi äripindade osakondadega.

“Oleme tunnetanud, et aeg on küps, et Uus Maa hakkaks taas äripindade teenuseid pakkuma. Selliste teenuste vastu on järjepidevalt huvi tundnud meie kliendid, kes olid rahul Uus Maa äripindade maaklerite ja hindamise kvaliteetse teenusega ning soovivad seda taas kasutada. Ühtlasi on Uus Maa meeskonnast välja koorunud ambitsioonikad inimesed, kelle õlgadele uute osakondade taaskäivitamine jääb,“ teatab Uus Maa juhatuse esimees Jaanus Laugus.

Äripindade maaklerteenuste osakonda on asunud käivitama, noor andekas spetsialist, Fred Linnukütt, kes on seni elamispindade müügiga väga edukalt tegelenud. Suurklientide nõustamise ja konsultatsioonidega tegeleb maaklerite poolel legendaarne konsultant ärikinnisvara maastikul, Keit Pihl. Äripindade hindamisosakonna juht on üldatestaadiga ekspert Meelis Tammre.

2009 aasta jaanuaris jagunes Uus Maa kinnisvaragrupp kaheks ettevõtteks, ühtlasi jagunesid ka omandisuhted ümber. Uus Maa Kinnisvarabüroo tegeles alates 2009. aasta jaanuarist elamispindade teenustega. Omanikud: Jaanus Laugus, Mika Sucksdorff ja Ville Jehe.

Uus Maa äripindade konsultandid said uue ärinime, milleks on Seven Real Estate Advisers. Omanikeks Urmas Laur, Andres Hall ja Olev Mait Makk. 2010. aasta lõpus lõppeb Sevenil õigus kasutada Uus Maa kaubamärki. Seetõttu hakkab Uus Maa meeskond planeerima naasmist turule, mis võiks jõuliselt toimuda 2011 aastal.

Compare Listings