Your search results

Nordea ja Uus Maa koostöökuul lepingutasu vaid 0 EUR-i

Posted by UusMaaPluss on mai 1, 2011
| 0

Jaanuar ja veebruar on Nordea panga ning Uus Maa Kinnisvarabüroo koostöökuu, mil pakutakse klientidele mitmeid teenused tasuta või märkimisväärselt soodsamalt. Näiteks on ühistele klientidele kodulaenu lepingutasu 0 EUR, hindamisteenus kuni 20% soodsam ning kolimisteenus Harjumaal vaid 34 EUR/h.

Kinnisvara hindamine on vajalik igale kodu ostvale kliendile, seetõttu pakub Uus Maa Kinnisvarabüroo kõigis oma esindustes Nordea kliendile hindamisteenust kuni 20% tavahinnakirjast soodsamalt: Tallinnas  on tüüpkorteri hindamine 70 EUR, ülejäänud objektidele Harjumaal ja Tallinnas kehtib 20%-line hinnasoodustus tavahinnakirjast.  Pärnumaal, Kuressaares, Tartumaal, Võrumaal, Valgamaal, Põlvamaal ja Jõgevamaal on hindamine 10% soodsam, Viljandimaal, Lääne-, Ida-Virumaal ning Järvamaal on hindamisteenus 15% soodsam.

Lisaks toetab Uus Maa Nordea panga kliente vajadusel nende vara kolimisel, pakkudes kolimisteenust 10% soodsamalt ehk 34 EUR/h. Kolimisteenust pakub Uus Maa Harjumaal ja hinna sisse kuulub kaubik ning kaks kolimisteenuse spetsialisti.  „Panga ja kinnisvarabüroo koostööst tõuseb kliendile ainult kasu, sest pikaaegsed kogemused on kliendile toeks oluliste valikute tegemisel,“ ütleb Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusjuht Hanni Niidas.

„Koostöökuu pakkumisena on 0-eurone lepingutasu kindlasti märgilise tähendusega hetkel, kui oleme edukalt üle läinud eurole ning kliendid kardavad pigem kõrgeid hindasid ega oska oodatagi, et  midagi soodsamalt või hoopis tasuta kätte tuleb,“ kiitis Nordea Panga partnersuhete osakonnajuhataja Tiiu Sahtel koostöökuu pakkumist.

Uus Maa Kinnisvarabüroo on olnud Eesti kinnisvaraturu liider vahendus- ja hindamisteenuste osas viimased kümmekond aastat ning omab esinduskontoreid kõigis Eesti suuremates linnades. Uus Maa sidusteenuste hulka kuuluvad peale kinnisvara vahendusteenuse ka kinnisvara hindamine, kolimisteenus, ehitus ja remont, energiamärgise väljastamine, ehituse konsultatsioonid ning Uus Maa Invest ostab klientidelt soodsa hinnaga kinnisvara.

Nordea on Põhjamaade suurim pank, kellel on üle 10 miljoni kliendi, ligi 1400 harukontorit ja 5,3 miljoni e-kliendiga juhtiv positsioon internetipanganduses. Tunnustatud majandusajakiri Global Finance valis Nordea Panga maailma usaldusväärsemate pankade edetabeli etteotsa. Ainsana Eestis kuulub Nordea Pank maailma 25 turvalisema panga hulka.

 
Lisainfo:
Hanni Niidas
Turundusjuht
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Telefon: 53435709
hanni.niidas@uusmaa.ee

Lisainfo:
Jane-Liina Liiv
Kommunikatsioonijuht
Nordea Pank
Tel. 6 283 185, 5 253 070
Jane-Liina.Liiv@nordea.com

Compare Listings