Your search results

Viljandi Väikemõisa väikelastekodu lapsed ja uusmaakad veetsid päeva loomaaias

Posted by UusMaaPluss on märts 9, 2010
| 0

Jätkuks Uus Maa Kinnisvarabüroo traditsioonile külastada Viljandi Väikemõisa lastekodulapsi otsustasime seekord lapsed Tallinna loomaaeda kutsuda. Koos 20 lapsega veetsime pühapäeval, 29.augustil, lõbusa päeva.

Meie väikesed sõbrad tulid Tallinnasse rongiga. Päev oli alanud nende jaoks vara, tõusma pidi juba kella 5 paiku, et jõuda rongi peale. Sellest hoolimata olid lapsed Tallinna jõudes rõõmsad ja elevil. Paljudele oli see esimene kord sõita rongiga, paljudele esimene kord olla Tallinnas ja enamik polnud varem käinud ka loomaaias.

Oli tore, et Uus Maa töötajad olid abiks laste sõidutamisel loomaaeda ja tagasi. Päeva algus oli küll tuuline ja veidi jahe (õnneks küll vihma ei sadanud), aga lapsed olid vaprad ja vantsisid pika ning peatusterohke tee läbi terve loomaia, sh ka kõige pisemad.

Kõige rohkem meeldisid lastele kaamelid, piisonid, lõvid, ahvid ja elevandid. Ja loomulikult oli olulisel kohal piknik, kus maitsesime üheskoos Uus Maa töötajate poolt kaasa võetud ja enamasti ka ise kodus küpsetatud pirukaid ning kooke. Lastele meie hõrgutised väga maitsesid – kõik oli ju vastavalt laste soovidele ja maitsetele hoole ning armastusega tehtud. Peale loomaaeda tutvusid lapsed Schnelli pargiga, kus oli võimalus uurida põnevaid skulptuure ja näha Tallinna Lillefestivali raames erinevaid aedu.

Õhtuse rongiga hakkas sõit tagasi Viljandisse. Kindlasti jäi nii mõnigi lastest pikast ja emotsiooniderohkest päevast väsinuna rongis tukkuma.

Igal juhul oli meil hästi vahva oma väikseid sõpru üle pika aja näha ja kallistada ning meie jääme kindlasti ootama juba järgmist kohtumist. Täname kõiki, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid nii nõu kui ka jõuga!

Compare Listings