Your search results

Uusmaakad keskendusid üldkoolitusel oma „Pariisi“ otsimisele

Posted by UusMaaPluss on mai 4, 2012
| 0

Uusmaakad keskendusid reedes üldkoolitusel oma „Pariisi“ otsimisele

Eelmise nädala reedel kogunesid üle Eesti uusmaakad Tallinnasse üldkoolitusele nimega Kus on Sinu „Pariis“?. Koolituse sisu iseloomustab ilmekalt üks humoorikas jutuke: I sõbranna: “Ma tahan see  aasta jälle Pariisi minna…”II sõbranna: “Kas sa eelmine aasta  siis käisid Pariisis?”I sõbranna: “Ei,  aga eelmine  aasta  tahtsin ma ka minna.”

Uus Maa Kinnisvarabüroos peame seda loomulikuks, et teame, kus me täna oleme ja kas see, mida täna teeme, viib meid loodetud/unistatud sihini. Hea on aga üle vaadata ja mõelda oma igapäevased tegevused ja mõtted ning unistused, kas need tegevused ja mõtted, millele me täna keskendume viivad meid oodatud „Pariisi“?

Päeva peateema oli Kohaloleku kontroll, mida viis läbi nii Uus Maas kui ka meie partnerite hulgas tuntud koolitaja Elari Tamm. Elari koolituse põhirõhk oli keskendumisel. Kui keskendunud sa oled oma tänasele elule/ igapäeva tegevustele? Kas see, mis sa täna teed, viib sind loodetud unistuste/eesmärkide täitumiseni? Elari tõi välja, et kui sa keskendud oma tegevusele, annab sulle: kontrolli oma mõtete üle, võimaluse fokusseerida oma meelt/meelsust, meelerahu, vabadust rõhuvatest ja häirivatest mõtetest, vabadust valida oma mõtted, parema mälu, enesekindluse, sisemist jõudu, tahtejõudu, võimet õppida ja saavutada rohkem ja kiiremini ja  sisemist rõõmu.

Mika Sucksdroff (Uus Maa Kinnisvarabüroo partner) rääkis teemal Kui tugev on Sinu suhe?. Tunniajane loeng/seminar keskendus sellele, milline peab olema lojaalsus kliendiga, kas lühiajaline või pikaajaline.

Järgmine koolituse osa sisaldas endast seminare teemadel: äripindade üürilepingute spetsiifika (läbiviija Vivika Simmo, Uus Maa Kinnisvarabüroo äripindade konsultant), tulumaks kinnisvaratehingutes (läbiviija Margus Sorgo) ning maa sihtotstarve (läbiviija Marica Sepp, kes omab 20 aastat kogemust planeerijana).

Päeva lõpetas persoonilugu meie uuest personalijuhist Mari Moorast. Mari rääkis humoorikas võtmes oma edukast 7 aastasest kogemust Ameerikas Southwestern’i kompanii raamatumüügi rühmajuhina ning tööst vabatahtlikuna Aafrikas.

Kogu koolituspäeva jooksul oli keskendumine nii olulisel kohal, et mobiiltelefonid jäeti koolitusruumi seina äärde lauale. Päeva võib kokku võtta aga kolme tähelepanekuga, mida korraldajad soovitasid kõigil osalejatel endaga edaspidi kaasas kanda:
1. Mis on Sinu suur Miks?
2. Tagasiside annab kliendile kindluse, et Sa tegeled  tema objektiga.
3. Tegevus vallutab hirmu.

Compare Listings