Your search results

Uus Maa viib maaklerid maailmakuulsa müügiguru koolitusele

Posted by UusMaaPluss on märts 9, 2012
| 0

4. mail toimub Tallinnas maailmakuulsa müügispetsialisti, Dustin Hillise, koolitus. Dustin Hillis on USAs asuva Southwestern Company 157-aastase ajaloo ning 150 000 müügimehe hulgas rekordihoidja. Dustin on koolitusfirma Southwestern Consulting üks asutajatest ning on koolitanud selliseid suuri ettevõtteid nagu näiteks Xerox, State Farm Insurance ja Lexus.

Southwestern Company tegeleb haridusliku sisuga lasteraamatute ukselt-uksele müügiga ning näiteks eesti tudengite hulgas on see populaarseim suvetöö, kus igal suvel osaleb mitusada tudengit.

Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskond on Dustin Hillise koolituse korraldamise partner. Koolitusel osaleb paarkümmend Uus Maa liiget, kes omandavad teadmisi sellest, kuidas müüa inimestele nii, et neile meeldiks osta. Samuti räägitakse sellest, kuidas koguda soovitusi, kuidas planeerida aega ning kuidas seada eesmärke nii, et ka parimad saaksid veelgi paremaks.

Uus Maa Kinnisvarabüroo väärtustab väga inimeste arengut, seetõttu on iga kvartal strateegiliselt fookuses regulaarne majasiseste koolituste korraldamine ja vajadusel ka majavälistel koolitustel osalemine. Me tunneme suurt uhkust juba selliste traditsiooniks saanud koolituste üle nagu Lendstart (koolitus algajatele maakleritele), Müügiguru (nõuandliku müügi koolitus algajatele maakleritele), Üldkoolitus (kogu Uus Maa meeskonnale toimuv 1-päevane koolitus päevakohastel teemadel) ning erinevad töögrupid ja seminarid, mis toimuvad vastavalt vajadusele.

 

Compare Listings