Your search results

Uus Maa Staažikate Klubi kohtus Elevandis

Posted by UusMaaPluss on september 2, 2012
| 0

Uus Maa Kinnisvarabürool on vanust juba ligi 20 aastat. Nii mõnedki töötajad on astunud Uus Maaga samu radu pea sama kaua. Juba aastaid tagasi sai loodud Uus Maa Staažikate klubi, mis koondab endas inimesi, kes Uus Maas töötanud üle viie aasta. Kui aastat viis tagasi oli klubiliste ring veel väike, jäädes ca 10 inimese juurde, siis tänaseks on üle 5-aastase tööstaažiga uusmaakaid juba üle 40 ja ca 10 inimest olnud Uus Maas 10 aastat või enam.

Mis on klubi eesmärk? Esiteks olla sihtmärgiks ja eeskujuks noorematele, alles alustavatele uusmaakatele. Teiseks veeta koos töökaaslastega meeldivalt aega ka väljaspool tööaega.
2012. aasta klubiüritused said avalöögi veebruaris, mil klubi liikmed üle terve Eesti kogunesid Tallinnas restoranis Elevant. Õhtu kohavalik ei olnud juhuslik; see sobis klubiõhtu teemaga. Nimelt rääkis Rakvere büroo juhataja ja klubi liige Eve Soppe oma India-retkest ja krija joogast.

Eve Soppe: „Oleme kuulnud, et jooga toob rahu ja lõdvestuse. Mis see tegelikult on ja mis on selle sügavam mõte, pärisid uusmaakad minult ühel veebruarikuu õhtul. Teati, et jooga on hingamistehnikad, meditatsioon ja nendega kaasnev tasakaaluseisund. Krija jooga 5 tasandi ülevaatest saadi üheselt aru – see on füüsis, emotsionaalsus, mentaalsus, intellekt ja vaimsus ehk Mina-olek. Viis tasandit ja nende pingsused… Vaatad pealt ehk tunnistad ning korrastad emotsionaalse, mentaalse sisemaailma. Lihtsad tehnikad, mida saab õppida päris meistrilt, kel endal see tee läbitud ja kes oskab praktiliselt vastata sinu küsimustele. Kuidas on võimalik, et inimene elab ilma söömata kümneid aastaid, milleks seda praktiseeritakse? Kuhu see ülivõimetega inimeste (siddhade) puhul välja viib? Kas looduses on vaikseid kohti, kus hingamisrütm muutub ja sisemaailm rahuneb? Kas džunglis asuva puu juures võib kogeda sisemaailma emotsionaalseid purskeid? Kes oli kohal, see teab. Põnev oli. Teadlikkuse jõud oli kohal. Aitäh!“

 

Compare Listings