Your search results

Uus Maa/Rollerblade Team saavutas Ostravas rulluisutamise maailmakarikavõistlustel (Roller Word Line Cup 2012) kolmikvõidu.

Posted by UusMaaPluss on märts 9, 2012
| 0

Võidumeeskonda kuulusid:Leon Alfredo Moreno (Venezuela))Sebastian Paredes Tigero (Venezuela))Julio Cesar Mirena Ortiz (Venezuela)Kaur Meressaar (Eesti)

Uus maa/Rollerbade Team on esimene Skandinaaviamaade profimeeskond, kes on jõudnud maailmakarikavõistluste etapil esikolmikusse ja esikohale.Meeskonnaliige Kaur Meressaar sai individuaalarvestuses  kõrge 8. koha, mis on eestlastele läbi aegade kõige kõrgem koht maailmakarikasarjas. Võistlustel osales kokku ca 420 sportlast üle maailma.

“Uus Maa kiirrulluisu meeskond loodi neli aastat tagasi. Meie esialgne eesmärk oli maailmaklassiga rulluisutajate eestisse toomine, et tekiks eesti tippudel (ja ka meil endil) võimalus harjutada ja treenida koos maailmaeliidiga. Meeskonna arenedes kasvasid ambitsioonid ning täna kinnitame kanda juba teravaimas tipus. Usun, et peagi näeme eesti meest maailmakarika poodiumil”, ütleb tiimi looja ja manager Jaanus Laugus.

Uus Maa tiimi kuulub viis sportlast. neist neli on venezuelast ja 1 eestist.Alfredo Leon Moreno(VEN), Aexander Jose Bastidas (VEN), Sebastian Paredes Tigrero (VEN), Julio Cesar Mirena Ortiz (VEN) ning Kaur Meressaar(EST).Meeskonda kuulub ka M 40 klassis sõitev veteranide trio: Jaanus Ritson (EST), Mika Sucksdorff (EST/FIN), Jaanus Laugus (EST) Meeskond tänab oma sponsoreid toetuse eest: Uus Maa Kinnisvarabüroo, Rollerblade, Sparta, Estonian Air, Cado Motus, Delta Plaza Cafe&Bistro, Renault, Topsport.

Compare Listings