Your search results

Rat Race 2011 tõi Uus Maale poodiumikohad

Posted by UusMaaPluss on juuli 6, 2011
| 0

Tänavusel Kontorirottide võidujooksul ehk RatRace 2011 osales traditsiooniliselt ka Uus Maa meeskond. Esmaspäeva  lõunal alustati õhupallide ning loosungitega: „Igale kontorirotile oma kodu“ ja „ Kohalik või USA-st, kodu saad Sa Uuest Maast“ lõbusat rongkäiku Raekoja platsi poole. Tugev tuul viis küll teekonnal enamik õhupallid taevasse, kuid võistlejaid ja kaasaelajaid see ei häirinud.

Uus Maa meeskond oli seekord väga konkurentsivõimeline: kogenud jooksja ja Eesti meister naisekandmises Meelis Tammre (hindamisosakonna juht), pikaaegne vesiaeroobikatreener Margit Lipstuhl (äärelinna osakonna maakler) ning iga päev tervisespordiga tegelevad Elari Tamm (Uus Maa elamispindade tegevjuht) ja Egle Rebane (raamatupidaja).

ärast registreerumist ning soojendusharjutusi võtsid uusmaakad stardijoonel kohad sisse. Stardipauk kõlas ja kaasaelajad liikusid kiirelt finišisse, et omadele pikal Harju tn sirgel ergutussõnu hüüda. Ja oodatavalt saabuski esimesena finišisirgele Meelis koos konkurendiga, kes tegi lõpus kiire spurdi, aga meie Meelise vääriline II koht üldarvestuses on kiitust väärt. Pärast mõne hetke möödumist saabus Margit, kes tõi naiste arvestuses Uus Maale I koha. Üsna peatselt saabus Elari ja siis Egle, kes oli jooksmishoos jala välja väänanud, aga tema meeleolu see ei rikkunud.

Kontorirottide jooks on heategevuslik üritus, mille osavõtutasudega toetatakse Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu vaesusriskis elavate suurperede lapsi, toetamaks piiratud võimalustega laste mitmekülgset arengut ja hariduse omandamist. Kokku osales tänavu 67 meeskonda, kus oli veidi üle 300 jooksja. Heategevuseks koguti 7000 eurot.

Uus Maa jääb nüüd ootama järgmist Rat Race’i ning siinkohal on üllatuseks, kas võistleme parimate kohtade või hoopis põnevate kostüümide nimel.

Hanni Niidas, Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusjuht

Compare Listings