Your search results

Otiveski – uus arendusprojekt Pirita jõe looduskaitseala läheduses

Posted by UusMaaPluss on veebruar 2, 2012
| 0

Selle aasta alguses lisandus Uus Maa Kinnisvarabüroo pakkumistesse Otiveski elamurajooni arendus, kus asuvad kaunid krundid ja kvaliteetsed majad.

Otiveski elurajoon asub Tallinnast umbes poole tunnise autosõidu kaugusel Kose vallas, Pirita jõe ja Kämbla looduskaitseala vahel. Otiveski jääb kahe küla vahelistele maadele – suurem osa on Tuhala külas ja väiksem osa Saula külas ning juurdepääs Otiveskile on Vaida-Urge maanteelt.

Küla loomisega alustati juba 2002. aastal ning piirkonna detailplaneering sai kinnitatud 2003. aastal. Praeguseks on enamik Otiveski kinnistutest juba müüdud, kuid hetke pakkumiste hulgast leiab kindlasti sobivaid ja kauneid krunte.

Otiveskile on rajatud ka kõik vajalikud kommunikatsioonid. Olemas on piirkonna puurkaev koos veetrassidega, välja on ehitatud toimiv tsentraalne kanalisatsioon koos pinnasfiltri ja biopuhastiga ning ka kõik võimalused elektriga liitumiseks. Küla elanike jaoks on välja ehitatud ka väike rand koos ujumissillaga ning laste mänguväljak.

Külaelanikud on moodustanud ja Otiveski Külaarendamise Seltsi ning küla turvalisuse tagamiseks on olemas toimiv naabrivalve ning küla sissepääsu on paigaldatud ka värav, mis avaneb vaid Otiveskiga seotud inimestele.

Rohkem infot leiad kodulehelt: http://www.uusmaa.ee/otiveski

Compare Listings