Your search results

Kvaliteetses uues majas ostetakse korterid kiirelt

Posted by UusMaaPluss on november 11, 2011
| 0

Kui uus koretermaja asub heas kohas, on kvaliteetne ja mis peamine, hind on potentsiaalsetele ostjatele ahvatlev, müüakse pakutavad korterid kiirelt maha. Erinevus buumiga seisneb aga selles, et kui üks neist nõuetest on täitmata, jääb müük toppama.

Ühe hea näitena edukast kallima hinnaklassi arendusprojektist võib tuua Tallinnas aadressil Tatari 23/25 asuva kuuekorruselise elu- ja ärihoone. Korterid moodustavad vaid poole majast ning on reeglina tavapärasest suurema üldpinnaga, mis eeldab jõukamat klienti.

Suurema osa korterite müüki alustati tegelikult juba möödunud aasta kevadel ning enamik neist müüdi ka mullu. Paar korterit pandi müüki aga hiljuti ning ka need leidsid uue omaniku kärmelt.
Üks neist müüdi septembri lõpus. 3-toaline, 85 ruutmeetrine elamispind leidis uue omaniku 196 000 euro eest. Ruutmeetri hinnaks kujunes 2306 eurot, mis on Süda-Tatari piirkonna keskmisest oluliselt kõrgem hinnatase. Hinna sisse kuulusid ka panipaik ja autokoht maa-aluses parklas.

Korter asub neljandal korrusel, vaatega Tatari tänava poole. Lisaks elamispinnale on juures ka 20 ruutmeetrine rõdu. Sanitaarruumides ka dušš, vann ja saun.

Nagu enamik selle maja kortereist, nii müüdi ka jutuks olev eluase Eesti elanikele. Kui varem tegid kesklinna uusarendustes ilma peamiselt välismaalased, siis nüüd on ostjaiks enamasti kohalikud inimesed. Suurematesse korteritesse asutakse enamasti ka ise elama, seega üüriturule need tihti ei jõua.

Parklakoha ja panipaigaga 3-toalise korteri müük Tallinnas
Müügihind: 196 000 EUR
Asukoht: Tatari 23/25
Suurus: 85 m2 + rõdu 20 m2
Turuväärtust tõstvad tegurid: Soe garaaž, uus maja, rõdu 20 m2.
Müügiperiood: 2 nädalat
Vahendas: Marje Soosaar, OÜ Uus Maa Kinnisvarabüroo

Compare Listings