Your search results

Kolimine eeldab isiklikku lähenemist

Posted by UusMaaPluss on oktoober 12, 2010
| 0

Paljudel inimestel tuleb suurem kolimine võtta ette vaid mõned korrad elus, seetõttu on tähtis otsustada, millisele etttevõttele usaldada oma asjade vedamine. Eestis on palju ettevõtteid, kes pakuvad kolimisteenust, ent kui süveneda, milles seisneb nende pakkumise sisu, siis võib öelda, et nad pakuvad pigem transporditeenust.

Milles seisneb siis asjade transportimise ning kolimise teenuste erinevus?

Kõige tähtsam on see, et kolimisfirma võtab vastutuse, et need esemed, mida talle kolida antakse, jõuavad täpselt samas seisukorras kohale, nagu nad olid. Ent ikka juhtub õnnetusi. Seepärast on heal kolimisettevõttel ka kindlustus, mis tähendab, et võimaliku õnnetuse korral kahju kas likvideeritakse või korvatakse.

Teine asi, mis eristab kolimisteenust lihtsast transportimisest, on kolimiseelne nõustamine. Tihti ei oska klient hinnata, kuidas asjad uude kohta mahtuma hakkavad. Siinkohal aitab hea kolimisfirma sellega, et külastab eelnevalt klienti ning nõustab ning võtab sellega enda kanda ka vastutuse.

Pahatihti jätavad lihtsalt transporti pakkuvad ettevõtted kliendi hooleks asjade pakkimise. Esmapilgul tundub see ju lihtne ülesanne, ent töö käigus selgub, et on tarvis hoopis rohkem ja korralikumaid kaste, kui neid nurgapealsest poest õnnestus hankida. Tihti on endale raske ette kujutada, kui palju asjad tegelikult ruumi võtavad, kui need kappidest ning panipaikadest kord välja on võetud.

Nõnda aitab kolimiseelne nõustamine kliendil mugavamalt asju korraldada, samuti saab nõustamise käigus täpselt selgeks, kui palju kolimine aega võtab ning palju see täpselt maksma läheb. See välistab olukorra, et kolimiseks kuluv aeg ning hind tulevad järsku üllatusena.

Kolimiseelne nõustamine aitab ka panna paika logistilise ladususe. Hetkel, kui lumi uputab Tallinna, on see äärmiselt oluline. Selleks, et vältida aja- ning rahakulu, aitab kolimiseelne nõustamine otsustada, kuidas ning millal on mõistlik kolimine läbi viia, vältides tipptunde ning tehes kindlaks juurdepääsu ning parkimisvõimalused nii lähte- kui sihtkohas.

On paratamatu, et esmapilgul võib näida, nagu oleks kolimisteenus mõnevõrra kallim kui lihtne transport. Ent protsessi mugavus, sujuvus ning garanteeritud kvaliteet on kindlasti oma hinda väärt.

Compare Listings