Your search results

Kogu Uus Maa kohtus üldkoolituseks Meriton Conference ja Spa hotellis

Posted by UusMaaPluss on juuli 10, 2009
| 0

Õnn on see, kui ettevalmistus kohtub võimalusega.
– Brian Tracy, Ameerika müügi- ja motivatsioonitreener

Toredad ja rõõmsad Uus Maa inimesed said jälle kokku järjekordsel sügisesel üldkoolitusel, mis seekord toimus Meriton Grand Hotellis. Antud koolituse teemadeks olid seekord kinnisvara pildistamise A-B-C, meeldejääv müük, Social Media Marketing ning sünergiline koostöö. Kõik need teemad on meie igapäevases töös loomulikult väga vajalikud ja tähtsad, alustades klientidele meelde jäämisest lõpetades suurepäraste fotodega kinnisvaraportaalides.

Fotokoolituselt, mida viis läbi Kalev Külaase, jäi eelkõige meelde see, et ülimalt oluline on heade piltide tegemisel fototehnika tundmine. Sealjuures pole vahet, kas tööd tuleb teha kompakt- või peegelkaameraga. Heade kinnisvarapiltide tegemiseks on olemas 10 lihtsat nippi. Nendest kolm peamist, mida saavad ka kliendid ise kasutada, on pildista alati kõige valgemal ajal, säti tuba enne korda ja pildista võimalikult laia nurgaga. Kalevi soovitus meile kõigile oli, et investeerimine korralikku fototehnikasse toob meile tagasi palju rohkem, kui me seda arvata oskame. Lisaks teooriale toimus tore võistlus, kus meeskonnad said Meriton Conference ja Spa hotelli tubadest uusi nippe kasutades ise pilte teha ning nende kohta professionaalilt hiljem tagasisidet saada.
pilt 006hotellis (22)P1030847DSC05639

Tauri Tallermaa, kes eelkõige on tuntud mälutreenerina, õpetas meile, et heast kõnest üksi ei piisa, tuleb osata seda põnevalt ka esitleda, siis on mida meelde jätta. Samuti tõi ta välja, et ei ole mingeid ebaõnnestumisi, on vaid tagasiside. Mis iganes juhtub, see on lihtsalt hetke sooritus, millele said tagasisidet. Ükskõik, milline see ka poleks, meie ise tõlgendame oma tulemusi!

Kesklinna piirkonna poolt esitatud sünergilise koostöö rollimäng näitas veelkord, et tänases turusituatsioonis on koostööl suur roll. Vaadates kesklinna piirkonna tublisid maaklereid, nägime, kuidas on võimalik luua suurepärane meeskond, kus keskendutakse sellele, mida kõik koostööst võita võivad, mitte sellele, millest keegi ilma jääb.

Lisaks otseselt tööga seonduvale rääkis Tiina Shein, meie turundus- ja kommunikatsioonijuht sellest, mis on üldse Social Media Marketing ning kuidas virtuaalmaailm – foorumid, blogid, Facebook, Orkut, Twitter jne – meie elu mõjutavad. Läbi sotsiaalse meedia saab meist igaüks suurendada oma kliendivõrgustikku ning luua uusi kontakte. Samuti andes pidevat tagasisidet enda tegevuste kohta, loome me võimalusi kinnisvaraäris paremini toime tulla.

Me elame täna suurte muutuste ajal. Iga koolitus annab meile alati uusi näpunäiteid ja mõtteid, kuidas edasi ning mida peaksime oma väärtustes ja elus muutma. Paljuski on just ümberringi toimuv see, mis meid selleks sunnib. Saadud kogemuste pagas tõstab meie motivatsiooni ja julgust leida paremaid lahendusi meie klientidele, et edaspidi jõuda kiiremini eduka müügitehinguni.

Peeter Sepp
Uus Maa Pärnu kontori juhataja

Compare Listings