Your search results

”Kinnisvara käsiraamat” valmib koostöös Uus Maaga

Posted by UusMaaPluss on detsember 1, 2009
| 0

Kinnisvarabüroo Uus Maa on alustanud koostööd Äripäeva käsiraamatute toimetusega “Kinnisvara käsiraamatu” väljaandmiseks, et jagada laiema lugejaskonnaga enda ja oma koostööpartnerite kogemuste- ning teadmistepagasit.

Tegu on perioodiliselt (4 x aastas) täieneva kogumikuga, mis puudutab kinnisvaraturu problemaatikat, käsitledes nii juriidilisi kui ka muid kinnisvaraga seotud praktilisi küsimusi (kindlustus, finantseerimine, haldamine, hindamine jms). Kevadel ilmuvasse käsiraamatu lisasse on Uus Maa kauaaegne konsultant Kristina Sõmerik kirjutanud artikli üürituru spetsiifikast ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja koostööpartner jurist Helvia Räägel kirjutab pikemalt, mis on täitemenetlus ja kuidas kulgevad asjad siis, kui kinnisvara realiseerimisel on jõutud täitemenetluse faasi. Erinevates lisades püüame kajastada kinnisvaraturu aktuaalseid probleeme, kaasates autoriteks oma valdkonna spetsialiste õigus-, finants- ja kinnisvaraala töötajate seast.

Uus Maa spetsialistid vastavad ka Äripäeva käsiraamatute foorumis lugejate küsimustele, mis puudutavad kinnisvara ja sellega seonduvat.

Margit Sild
Uus Maa Kinnisvarabüroo konsultant ja Äripäeva “Kinnisvara käsiraamatu” toimetaja

Compare Listings