Your search results

Uus Maa turundus osales Tallinn BlogFest 2009 koolitusel

Posted by UusMaaPluss on veebruar 9, 2009
| 0

8. septembril toimus Reval Hotels konverentsisaalis äriblogijatele suunatud üritus. Tõeliselt põnev oli kuulata erinevaid esinejaid ja nende kogemusi blogi valdkonnas. Uus Maa Kinnisvarabürool on endalgi blogi olemas, mida aktiivselt kasutatakse, kuid tulevikuks oli nii mõndagi huvitavat, mida meelde jätta.

Hea meel on tõdeda, et Uus Maa Kinnisvarabüroo on juba ammu mitmeid internetiajastu olulisi tegureid kasutama hakanud. Uus Maal on facebookis ja twitteris konto olemas ning lisaks on blogi oma kodulehel, mitte eraldi mõnel teisel lehel.

Uus Maa blogi arenduse poole pealt on tulevikus plaanis lisada artiklite kommenteerimise võimalus, rohkem videosid ja pilte. Lisaks on olulisel kohal Uus Maa juhtide aktiivsem osalemine blogimises.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et tegemist oli õpetliku koolitusega, kus Uus Maa sai positsioneerida eesti blogimaastikul enda blogi ning seada oma blogile uusi ja ahvatlevaid eesmärke. Uus Maa turundus loodab, et edaspidigi jätkub ürituse korraldajatel entusiasmi ning pealehakkamist põneva ja kaasaegse meedia koolituse korraldamiseks.

 Hanni Niidas,
Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusspetsialist

Compare Listings