Your search results

Täna algas Hollandi oksjon “Kaunis kodu 2008” auhinna pälvinud korterile

Posted by UusMaaPluss on märts 10, 2011
| 0

Täna algas Uus Maa Kinnisvarabüroo poolt korraldatav oksjon Pelgulinnas asuvale 4-toalisele korter-ateljeele, mis 2008. aastal pälvis tiitli “Kaunis kodu”. Korteri alghind on 79 000 eurot. Igal tööpäeval langeb korteri hind 750 euro võrra.

Oskuslikult renoveeritud, kaunis ja hubane väga suur korter-ateljee võitis “Kauni kodu” tiitli 2008. aastal ning asub miljööväärtuslikus Pelgulinnas suure aiaga täielikult renoveeritud kivitrepikojaga puumajas, mis omakorda 2005. aastal võitis “Kauni kodu” tiitli. Maja on ehitatud 1939 aastal, arhitekt Karl Tarvas. Elamus on tegus korteriühistu, kes on maja põhjalikult korda teinud. Vahetatud on katus, vihmaveesüsteem, fassaad, välisuksed, samuti maja torud ja elektrijuhtmed. Sel kevadel remonditi ka kanalisatsioonikaevud. Korter on kapitaalselt renoveeritud, sisuliselt on tegemist uusehitisega. Soovi korral jääb sisse eritellimusel tehtud garderoob ja kogu vannitoasisustus.

See korter oma avarate ruumidega on hea lahendus inimestele, kes soovivad töötada kodus, väärtustavad kaunist ja rahulikku ümbrust ja head asukohta ning ilusat sisekujundust. Korter sobib suurepäraselt ka äritegevuseks.

Vahetus läheduses on vanalinn ning kaks supelranda – Stroomi ja Paljassaare, hea ühistranspordi ühendus on nii trammi kui bussiga. Lähedal on koolid ja lasteaiad. Ümbruskonnas asuvad ainult aedadega väiksemad majad – see on kaunis ja rahulik roheline piirkond otse südalinna piiril. Maja suletud hoovis on suur haljastatud aed lõkkekohaga aiapidude pidamiseks. Lastele on paigaldatud kiik ja liumägi.

„Valisime koos korteri omanikuga 750 eurot tööpäevaseks hinnalanguseks. See peaks olema summa, mis juba motiveerib ostjat. Loomulikult saavad kõik huvilised oksjoni ajal objekti külastada,“ lisas Uus Maa staažikas kutseline maakler Marina Hodus.

Korteri ostmiseks tuleb sõlmida Uus Maa Kinnisvarabüroos, aadressil Rävala pst 6, kirjalik broneerimisleping, kus fikseeritakse lepingu sõlmimise päeval kehtiv oksjonihind, mis on lõplik müügihind. Käesolev oksjon lõpeb broneerimislepingu sõlmimise kuupäeval.
Täpsem info siit: http://www.uusmaa.ee/files/heina49oksjon.pdf

Compare Listings