Your search results

Leedu kolleege koolitamas

Posted by UusMaaPluss on märts 10, 2009
| 0

161020091366161020091365151020091364
Kui me Mika ja Elariga teele asusime, oli õues veel päris pime. Mika oli piisavalt tubli, et sõitis kuni Pärnuni välja, kuulates magavate kolleegide vaikset nohisemist. Edasi asus rooli Elari, aga õnneks oli siis uni juba läinud ning magamise asemel kuulasime AC/DC plaati. Kohale jõudsime kella poole 13 ajal ning Leedu kolleegid viisid meid otse projektorit üles panema.

Esimese päeva pärastlõuna pühendasime Uus Maa mõtteviisist rääkimisele. Ei ole ju Uus Maa tavaline töökoht, kui siin kõik inimesed rõõmsalt ettevõtjad on. Kuna Leedu kontoris oli palju uusi töötajaid, siis rääkisime ka eesmärkide püstitamisest ning sellest, kuidas edukad inimesed mõtlevad. Päev lõppes toreda õhtusöögiga kõik koos, kus mõnusas mitteametlikus õhkkonnas Elari, mina ja Mika jagasime kogemusi oma Uus Maa aegade jooksul õpitust ning genereerisime koos ka mõned päris head ideed.

Järgmisel päeval alustasime sellest, et kordasime üle eelmisel päeval räägitu. Siis tegi Mika sissejuhatuse müügitsüklisse ning nõuandlikku müüki, rääkides nii esmamulje loomise olulisusest kui ka sellest, et küsimuste abil tuleb kliendi vajadus väga põhjalikult välja selgitada, et osata pakkuda talle just temale sobivat teenust. See järel tegime meie Elariga ülevaatliku esitluse closing tehnikatest ning pealelõunaks jäi veel Social Media kasutamise nipid ning väike motivatsioonivideo.

Tagasi sõites olime kõik veidi eufoorilises seisundis, sest äraütlemata mõnus tunne on, kui oled andnud oma energiat ja teadmisi kellelegi, kellel neid väga vaja on. Leedu tiim on küll noor, kuid väga ambitsioonikas ning meie usume, et peagi on nad Vilniuse parimad maaklerid.

Ülane Vilumets
Uus Maa Kinnisvarabüroo personalijuht

Compare Listings