Your search results

Graniidi 8 kortermajas toimub sarikapidu

Posted by UusMaaPluss on aprill 7, 2013
| 0

Kinnisvaraarendusfirma House 4U poolt rajatav korterelamu miljööväärtuslikus Kalamajas tähistab reedel, 5. juulil katuse alla saamist sarikapeoga. Maja on huviliste poolt hästi vastu võetud ning müük läinud hästi.

Projekti müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo konsultant Marina Hodus sõnas, et maja vastu on olnud tõeliselt suur huvi nii Kalamaja praeguste kui ka tulevaste elanike poolt. „Maja on ilus, asukoht hea ja sooja annab gaasikatel, mis hoiab küttekulud kontrolli all. Määravaks said aga rõdud, sest selliseid kortereid on asumis väga vähe,“ lisas ta.

„Seda maja vaatamas käinud inimesed teavad täpselt, mida soovivad, kodutöö on tehtud ja soov just Kalamajas elada kindel. Huviliste ja ostjate seas on ka kohalikke elanikke, kes soovivad kolida seniselt elamispinnalt suuremale,“ ütles Hodus ning lisas, et tema jaoks on kogu projekt emotsionaalselt väga põnev, sest ta ise elab Kalamajas.

Teine Graniidi 8 müügiga tegelev maakler Kristel Janno, kes on samuti Kalamaja elanik, jagab oma kogemusi hoone ehituselt: „Juba majja sisenedes valdas mind kuidagi eriline tunne – kohe näha, et ehitatakse südamega. Ruumides ringi kõndides ja pilte tehes kujutasin ette, millist idülli, siseviimistlust, ruumide paigutust ja ka mõnusat vaadet saavad tulevased elanikud seal nautida. Mul oli tunne, nagu maitseks hoolikalt valmistatud toitu, mis ei ole veel päris küps, aga juba on tunda, et roog tuleb ülihea,“ kiidab ta ehitusfirma Mitt & Perlebachi tööd.

Graniidi 8 hoonel on kolm maapealset ja soklikorrus, millesse on kokku 11 korterit suurusega 38,6 – 122,1 m², kusjuures esimese korruse korterid on läbi kahe korruse. Maja ehitatakse kivist ning ajaloolisse keskkonda sulandumiseks kaetakse puitlaudisega. Parkimiskohti on 8, seitsmel korteril on rõdud. Hoones on gaasiküte.

Maja ehitus algas veebruaris ning esimesed elanikud saavad uude koju kolida 2014. aasta alguses.

Compare Listings