Your search results

Uus Maa Luxum hinnati rahvusvahelisel konkursil parimaks

Posted by UusMaaPluss on veebruar 24, 2022
| 0
Uus Maa Luxum hinnati rahvusvahelisel konkursil parimaks
Uus Maa Luxum hinnati rahvusvahelisel konkursil parimaks

Uus Maa kõige eksklusiivsemale kinnisvarale pühendunud butiikbüroo Luxum on globaalselt hoo sisse saanud ja pälvib üha enam rahvusvahelist tähelepanu, olles värskelt pärjatud Luxury Lifestyle Award poolt auväärse tunnustuse ja tiitliga kui parim luksuskinnisvarabüroo Eestis.

Luxury Lifestyle Award on üks tuntumaid ja hinnatumaid konkursse, mis toimus juba 13. korda ja mille kogenud žürii keskendub parimate väljavalimisele üle kogu maailma, andmaks parimatele kõrgeima kvaliteedi kinnituse.

Iga-aastasel konkursil võistlevad kõrvuti sajad brändid enam kui 60. riigist ning on tähelepanuväärne, et Luxum oli esimene Eesti luksusbränd, kes selle ihaldatud auhinna on pälvinud.

Büroo juhtivmaakler Lii Salusaar usub, et brändi konkurentsituks tugevusteks on nende rahvusvaheline kontaktivõrgustik ja haare, lai ja tugev objektide portfell, parimad maaklerid ning see, et kõik objektid on esindatud kõige olulisemates rahvusvahelistes portaalides.

Luxum on Uus Maa 2021. aastal loodud butiikbüroo, mis on pühendunud Eesti kõige eksklusiivsema kinnisvara rahvusvahelisele müügile.

Rohkem infot: http://www.luxum.ee

Luxury Lifestyle Awards: http://www.luxurylifestyleawards.com/winners/real-estate-brokerage-agency/luxum

Compare Listings