Your search results

Eksklusiivsed korterid on endiselt nõutud kaup

Posted by UusMaaPluss on detsember 18, 2020
| 0

Tallinna kesklinnas alustati uue luksusliku butiikmaja ehitusega. 19 korterist on enne kopa maasse löömist müüdud juba 6 korterit.

„Hoolimata keerulistest aegadest on inimestel endiselt huvi soetada kodu majja, mis on luksuslik ning ajatu, säilitades oma väärtuse ka tulevikus,“ ütles korterite müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo maakler Kairi Vanem. „Esimesena müüdi kõige eksklusiivsemad ja kallimad elamispinnad, mis osteti nii endale koduks kui ka investeeringuks.“

Kairi Vanema sõnul paeluvad ostjaid kõrged laed, valgust tubadesse toovad avarad aknad, autolift ja muidugi asukoht – südalinn, kuid tänavamürast eemal.

„Retori Estate on pikaaegsete kogemustega kinnisvara kontsern, kelle käe all on valminud sadu kortereid ja tuhandeid ruutmeetreid büroopindu“, ütles Retori Estate OÜ partner ja juhatuse esimees Reimo Metsküll. „Tuntumad valminud objektid on Ravi tänava kortermaja “Kesklinna pärl” ja Eesti Loto Maja Tallinna kesklinnas, Uusmäe Elamurajoon Sakus ning Waldhofi Ärikvartal Pärnus. Lisaks neile on arendusfaasis veel teisigi uusi projekte.“

Pärnu mnt 43b on viiekorruseline maja, kus on kokku 19 erisuuruses luksulikku korterit. Hoone arhitektid on Kadarik Tüür Arhitektid ja ehituse peatöövõtjaks NOBE (Nordecon Betoon OÜ).

Lisainfo koduleheküljelt: https://www.43b.ee/

Compare Listings