Your search results

20 omadust, mis muudavad kinnisvara luksuslikuks

Posted by UusMaaPluss on november 10, 2021
| 0

Luksuskinnisvara ei tähenda mitte ainult kallist hinnasilti, vaid ka ainulaadsust, eksklusiivsust ja mugavust.

Läbi aegade on kinnisvara tõestanud end väga stabiilse varaliigina ja eriti hästi on see olnud näha hetkel maailma tabanud tervisekriisi taustal. Kinnisvarahindade tõus, nõudluse kasv ja pakkumiste vähesus on loonud pretsedendi ka luksuskinnisvara segmendis, kus tänaseks on võimalik kvaliteetse ja väärika maja ehitanud omanikul oma kinnisvara müügi puhul väga hea hind saada. Lisaks on võimalik Eestis ka luksuskinnisvaraga nii pika- kui ka lühiajalises perspektiivis häid investeerimisotsuseid teha.

Luksuskinnisvara müügiga olen tegelenud aktiivselt kümme aastat ja seejuures teinud hulga tähelepanekuid selle kohta, mis muudavad kinnisvara tõeliselt luksuslikuks.

 

Asukoht

Asukoht on luksuskinnisvara kroonijuveel. Selleks võib olla mereäärne kinnistu; imeline vaade merele, linnale või loodusele, mis on kombineeritud privaatsuse ja parima arhitektuuriga.

 

Suurus on oluline

Luksuslik kinnisvara assotsieerub avarate planeeringute, kõrgete lagede ja ruumikusega.

 

Esmaklassiline sisekujundus

Moodne ja naturaalne materjalide valik parimas variatsioonis. Tuntud maailmakuulsad ikoonbrändid lisavad ajatust ja suursugusust.

 

Rikkalik köök

Luksusliku kodu köök on avar ja ajatu disainiga. Siin on alati väga võimas köögisaar, soojendussahtel, veinikülmik, kahepoolne jäämasinaga külmkapp, profiseadmed, eraldi sahver, automaatne tolmuimeja, eraldi hommikusöögilaud ja söögituba ning rikkalikult kapipinda ja panipaiku.

 

Sviidiväärne vannituba

Avar ja ruumikas dušinurk, moodne vann, käterätiku kuivatustoru, spetsiaalne meigipeegel valgustusega ja uue generatsiooni n-ö tark tualetipott.

 

Kuninglik magamistuba

Master bedroom’is tekib tunne, mis on võrdne kõige paremas mõttes kuninglikkuse ja hubasusega. Kahtlemata on toa krooniks massiivne voodi, millest on mugav kaugjuhtimise teel kustutada tuled, sulgeda kardinad, reguleerida temperatuuri, nautida filmiõhtuid ja kuulata head muusikat.

 

Elegantne buduaar

Naise täielikuks heaoluks on eksklusiivsesse eramusse disainitud eraldi buduaar rohkete peeglite, spetsiaalse valgustuse ning meigitarvete paigutamiseks mõeldud sahtlite ja riiulitega.

 

Grandioosne garderoob

Kuningliku magamistoa lahutamatu osa on eriti grandioosne walk-in-garderoob, kus on eraldi sektsioonid mehele ja naisele. Minimaalselt 20 m2 suuruse pindalaga garderoobis on spetsiaalne kapp kingade hoiustamiseks, riiulid ikoonbrändide kottide mugavaks paigutamiseks, klaasist sahtlid väärtuslike aksessuaaride hoiustamiseks, piisavalt ruumi riietele ja maast laeni peegelsein.

 

Kompaktne treeningsaal

Kodune treeningsaal sisaldab peegelseina, valikut hantleid ja treeningmasinaid ning juhtmevaba heli- ja projektorisüsteemi, kust on võimalik vastavalt meeleolule vajalik taust valida.

 

Kodune SPAA

Kodune spaa-kompleks on kooslus soojendusega basseinist või jacuzzi’st, auru- ja/või leilisaunast ning puhkeruumist.

 

Stiilne grillimaja

Ideaalses väliköögis on sisse ehitatud gaasigrill, elektripliit, kraanikauss, roostevabast terasest tööpind, külmkapp, eraldi puhke- ja söögiala.

 

Koduabilise ruumid

Vajadusel on planeeritud eraldi ruumid koduabilise või lapsehoidja jaoks, kes on mõeldud perega pikemaks ajaks koos viibima.

 

Mahukas garaaž

Luksuslike tehniliste aksessuaaride hoiustamiseks on elementaarne soe ja akendega garaaž vähemalt neljale autole, kus on ka integreeritud pesusüsteem.

 

Moodne tehnoloogia

Targa maja süsteem on tänases kiires elutempos väga oluline ja nõutud uue aja mugavussüsteem, ilma milleta on raske luksuslikku kinnisvara ette kujutada. Kõige põhilise kõrval, mida see süsteem pakub, on luksusmajas lisaks ka elektriliselt juhitavad kardinad, distantsilt avatavad uksed, hääljuhtimisega muusikasüsteem, isemängiv klaver jne.

 

Mahukad panipaigad

Luksusliku kinnisvara siselahendus hõlmab endas hästi planeeritud garderoobe ja panipaiku.

 

Lift

Tänapäeva kiiresti arenevas maailmas on muutunud ka kõige hullumeelsemad ideed lihtsasti teostatavaks. Ruumikas ja vähemalt läbi kolme korruse ulatuvasse villasse on planeeritud kodune lift, mis aitab transportida suuremaid esemeid või väsinud jalgadel korruste vahel mugavalt liikuda.

 

Turvasüsteemid

Luksuslik kodu peab olema kaitstud võõraste pilkude ja kutsumata külaliste eest. Tavaliselt on villa ümbritsetud valvekaameratega, mis on ühendatud turvaruumi. Võimalik on määrata valveks eritsoone ning vaadelda nii maja kui ka kinnistu ümber toimuvat.

 

Koduloomad olgu hoitud

Vajadusel on olemas soojustusega õuemaja pere valvekoertele ja teistele koduloomadele.

 

Kodukino

Kodukino ja mängusaal on igas luksuskodus iseenesestmõistetavad kohad, kus pere saab õhtuti koos mõnusalt aega veeta.

 

Tenniseväljakud

Luksuslik elustiil eeldab, et oma kodu territooriumil on võimalus nii sõprade kui ka perega tennist ja minigolfi mängida.

 

Luksuskinnisvara kui investeering

Läbi aegade on kasvanud nii kinnisvara ehituskvaliteet kui ka inimeste vajadused ja nõudmised.

Tänasel turul on rohkesti ruumi eriti eksklusiivsele kinnisvarale ja seda kõikides sektorites.

Luksuskinnisvaral on tugev perspektiiv mitmes mõttes:

  1. Flippimine – ostetakse renoveerimist vajav, kuid omaduste poolest luksuskinnisvaraks sobiv objekt, renoveeritakse kvaliteetselt ning müüakse kasumiga.
  2. Luksusvara üürileandmine – täna on turul suur puudus eriti luksuslikust üürivarast, mille puhul on kliendid nõus maksma turuhinnast tugevalt kõrgemat üüri, mis toob kallima kinnisvara omanikule väga korraliku üüritootluse.
  3. Uus vara – suurepärase asukohaga ja luksuskinnisvara omadustele vastav uus kinnisvara on täna väga nõutud ostuartikkel.

Kinnisvara on kindel investeering, kuid soovitame alati eelnevalt konsulteerida oma ala professionaaliga, et teha kõige täpsemad ja parimad valikud.

Kairi Vanem, Uus Maa Luxum maakler

Compare Listings