Your search results

Uus Maa avas kolm uut bürood

Posted by UusMaaPluss on jaanuar 6, 2022
| 0

Uus Maa Kinnisvarabüro frantsiisivõrgustik täienes kolme uue büroo võrra, mis avati Tallinna kesklinnas, Rocca Al Mares ja Järvel.

Kõigi uute büroode juhtideks on kogenud Uus Maa maaklerid, kes oma senises töös on end tõestanud tugevate spetsialistidena ning saanud mitmesuguseid tunnustusi.

Rotermanni kvartalis, aadressil Roseni 12 avati Uus Maa Five Stars. “Olete alati meile külla oodatud kinnisvarateemadel vestlema,” sõnas büroo juhatuse liige Eleri Kerde. “Selleks oleme büroos loonud lounge osa, kus saame meeldivas miljöös välja selgitada Teie soovid ja vajadused. Kuigi kontor asub Tallinna südalinnas, on tööpõld meil üle Eesti. Meie portfellis on luksuslike eramuid, kauneid suvekodukinnistuid ja investreerimiskorterid. Pakume viie tärni teenust, aidates Teil valida uut kodu, müüa parima hinnaga korter või hoopis leida võimalus investeerida kinnisvarasse. Oleme pidevalt muutuvas maailmas innovaatilised ja leidlikud.”

Elena Tomson ja Maksim Morgunov asutasid Uus Maa Rocca Al Mare, mis asub Haabersti tuiksoonel asuvas Rocca Ärimajas aadressil Paldiski mnt 96.

“Frantsiisi teeninduspiirkonda kuuluvad peamiselt Haabersti ja Mustamäe linnaosad ning Harku vald, kuid valikust leiab ka mujal piirkondades asuvat kinnisvara,” selgitas büroo juhatuse liige Tomson. “Meie büroo õlgadel on 15 aastane kinnisvarakogemus, tänu millele on pakutav teenus professionaalne ja läbimõeldud.”

Nõmme ja kesklinna piiril, Väike-Järve büroomajas aadressil Pärnu mnt 186 avab esimese kvartali teises pooles uksed Uus Maa Elamus, mille asutajaks on Maia Karro.

“Nimi Uus Maa Elamus räägib iseenda eest: pakkuda kliendile tõelist elamust ja ainult positiivseid emotsioone,” tutvustas frantsiisi juhatuse liige Karro. “Lahendame kõik Teie kinnisvaraküsimused professionaalselt, kiirelt ning pakume terviklahendust (aitame müües leida kliendile ka uue kodu). Kuigi meie peamised tegevuspiirkonnad on Nõmme, Mustamäe ja Kristiine linnaosad, teenindame teid üle kogu Eesti.”

Uus Maa frantsiisivõrgustik jätkasb laienemist, kuid keskendub edaspidi teistele Eesti linnadele. “Näeme vabariigis suur potentsiaali,” ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse liige Jaanus Laugus. “Eestis on linnu, kusa avada esimene büroo ning ka selliseid kohti, kus olemasolevale kontorile lisaks avada veel mõni.”

Compare Listings