Your search results

Üleeuroopaline tunnustus! LUXUM by Uus Maa valiti Londonis parimaks premium kinnisvara vahendavaks bürooks!

Posted by UusMaaPluss on august 22, 2023
| 0
Üleeuroopaline tunnustus! LUXUM by Uus Maa valiti Londonis parimaks premium kinnisvara vahendavaks bürooks!

LUXUM by Uus Maa pärjati Londonis üleeuroopalisel galaüritusel kõige kõrgema tiitliga “Parim Premium Kinnisvarabüroo 2023-2024”. See on tõeliselt silmapaistev saavutus, mis kinnitab, et LUXUM pälvib üha enam rahvusvahelist tähelepanu ja tunnustus ning kannab juhtivat positsiooni nii Eesti kui Euroopa kinnisvaraturul. 

LUXUM on Uus Maa kõige eksklusiivsema kinnisvara rahvusvahelisele müügile pühendunud butiikbüroo, kelle tugevusteks on silmapaistev rahvusvaheline kontaktivõrgustik, rikkalik kinnisvaraportfell, kogenud maaklerid ja see, et kõik LUXUMi objektid on esindatud kõige olulisemates rahvusvahelistes portaalides.

European Property Awards (www.propertyawards.net) on kõige suurem, mainekam ja laialdasemalt tunnustatud konkurss Euroopa regioonis, mis tähistab sel aastal juba oma 30. aastapäeva. Kõiki konkursil kandideerijaid hindas üle 80 oma valdkonna eksperdi, kes pöörasid erilist tähelepanu teenuste kvaliteedile ja professionaalsusele, disainile, innovatsioonile ja originaalsusele. Hindamiskomisjoni esimehed olid Suurbritannia parlamendist Lord Best ja Lord Waverley.

Tutvu LUXUMi parimate pakkumistega lehel www.luxum.ee või soovides osta, müüa või üürida premium kinnisvara, võta ühendust info@luxum.ee!

Compare Listings