Your search results

Kвартира на продажу, 48.2 m2, 245400.00 €, Võistluse tn 6/3 137, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

245,400 €
Aдрес: Võistluse tn 6/3 137, Kesklinna linnaosa
26
Oбласть
48.2
Цена за м2
5091.29
Kомнаты
2
Aдрес: Võistluse tn 6/3 137, Kesklinna linnaosa
Город:
Район:
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 70764
Цена: 245,400 €
Размер: 48.20 m2
Kомнаты: 2
Cпальни: 1
Bанные комнаты: 1
год постройки: 2020
Энергетическая этикетка: B
Номера этажей: 14
Пол: 4
Кладовая: 1
Price per m2: 5091.29
ID: 701221482094143600
createdby: 2819485983
душ
новый трубопровод
паркет
паркет

Описание

Kesklinna ja Südalinna piiril asuvas Kalevi Panorama arenduses on saadaval veel viimased korterid! Tegemist on kaasaegse B-energiaklassiga hoonega, mis on valmis koheseks sissekolimiseks!

KORTERIST:
Neljanda korruse korteri juurde kuulub avar, 22m² suurune terrass. Terrass on lõunapoolne ja pakub palju võimalusi kujundamaks juba endale meelepärane aianurk või terrassimööbliga kaunistatud istusmisala mahedate suveõhtute nautimiseks. Terrassil on olemas vool.
Korteri suured aknad muudavad korteri valgusküllaseks ja avaraks ka Eestimaiste hämarate talveilmadega.Väga kuumade suvepäevade jaoks on korterisse paigaldatud konditsioneer. Toad on hea suurusega ja ruumi on jäetud ka garderoobikappide jaoks.
Korteril on targa maja lahendus- temperatuuri, ventilatsiooni, välisuksi jmt saab kontrollida otse telefonist. Korteril on vesipõrandaküte, kaugkütte (Tallinna kütte) baasil. Igas toas on reguleeritavad termostaadid. Hea sisekliima tagab korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon. Põrandaid katab naturaalne tammeparkett ja aknad on kolmekordsed puitlaumiinumraamidel pakettaknad. Korteritevahelised seinad on laotud kergblokkidest tagamaks parem heliisolatsioon ja vaiksem kodu. Korterite välisustel on elektroonilise luku paigaldamise valmidus. Energiaklass on B.

PARKIMINE JA PANIPAIK:
Korteri juurde kuulub ja hinnale lisandub panipaik maja soklikorrusel (6000 EUR).
Soovi korral on võimalik osta parkimiskoht maja all soojas parklas, hinnaga 18 800 EUR (ei ole kohustuslik).

ASUKOHT ja ARENDUS:
Piirkonda iseloomustavad kõige paremini märksõnad sport, kesklinna mugavus ja looduslähedus. Kortermajad asuvad eemal suurematest teedest, rahulikust sisekvartalis.
Kortermaja kõrval on Tallinna Spordihall, millele avanevad imelised vaated enamikest korteritest. Paari sammu kaugusel on Kalevi tenniseklubi, Kalevi staadion ning Tiigiveski park ja Poolmäe park. See on piirkond inimesele, kes armastab sporti ja loodust ent hindab kõrgelt panoraamvaateid üle linna.
Kesklinnale omaselt on mitmed söögikohad, meelelahutuskohad, kinod, ja teatrid vahetus läheduses. Kalevi Panorama arenduses elades on auto omamine mugavus, kuid mitte kohustus, sest kõik vajalik on mõnusa jalutuskäigu kaugusel.

Kolm kortermaja kaunistavad Tallinna siluetti juba aastast 2020. See on maamärk kesklinnas, millest avanevad erakordsed vaated nii Tornimäe ärikeskusele, päikeseloojangutele merel kui ka vaated rohelusse, nii kaugele kui silmapiir ulatub.
Kortermaja esimesel 11 korrusel paiknevad 2-ja 3toalised korterid. 12.korrus pakub suuri perekortereid läbi poole korruse, ning 13-14 korrustel asuvad luksuslikud läbi kahe korruse penthousid. Suured slab-stiilis keraamilised plaadid, magnetlukud, peitehinged, raamita uksed ja läbimõeldud valguslahendused on vaid mõned märksõnad iseloomustamaks siseviimistlust.

Olete oodatud projekti ja korteritega tutvuma! Vaatamisaja broneerimiseks helistaga ja/või kirjutage.

Compare Listings