Your search results

Земля на продажу, 2300 m2, 139000.00 €, Suve tee 4, Aila küla, Saue vald, Harju maakond

139,000 €
Aдрес: Suve tee 4, Aila küla, Saue vald
17
Oбласть
2300
Цена за м2
0.00
Aдрес: Suve tee 4, Aila küla, Saue vald
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 74719
Цена: 139,000 €
Размер: 2,300.00 m2
Kомнаты: 0
Cпальни: 0
Bанные комнаты: 0
Price per m2: 0.00
ID: 222615
createdby: 517
центральная вода
электричество

Описание

Asukoht:

Aila küla on Saue linna serval paiknev väike ja hubane elurajoon. Looduse keskel paiknev elurajoon on enamuses välja arendatud. Seda kaunistavad ilusad eramud, korras hoovid ja teeperved. Teed on asfalteeritud ja rajatud ka kergliiklusteed koos valgustusega. Veel mõned kinnistud ootavad uut elanikku ja pakuvad võimalust rajadada sinna oma enda kodu. Looduskauni rajooni serval paikneb kõrge ilus mets. See on kaunis elukeskkond rahu armastavale perele.

Rajoon on rahulik, ohutu ja lastesõbralik ent samas väga lähedal Saue linnale. Rongijaam, poed, lasteaiad, kool jmt on vaid ca 2 km kaugusel. Lähim bussipeatus (buss Tallinna kesklinna) asub ca kilomeetri kaugusel Lisaks pakub Saue linn veel mitmeid sportimisvõimalusi matkaradade ja disc-golfi radade näol. Keila asub umbes 10 minutilise autosõidu kaugusel.

Kinnistu:

Müügis olev kinnistu paikneb arenduse privaatsemal küljel- üle tee kasvab metsa ja loodus. Maja taha jääv ala on samuti suurem kinnistu, kus rohelust on rohkem ja teisi hooneid vähem.
• Kinnistu piiril asuvad liitumispunktid veevarustuse ja kanalisatsiooniga. Liitumistasu sisaldub hinnas.
• Elektri liitumispunkt asub samuti kinnistu piiril. Liitumine ampritasu alusel.
• Olemas on ehitusprojekt ja luba eramu ehitamiseks. Projekti järgi saab kinnistule ehitada eramu ehitusaluse pinnaga 150m2. Ruumilahendus on projekteeritud vastavalt päikese liikumisele, et tagada valgusküllased ruumid ja hoov, kuhu paistaks päike terve päev. Elamule on kavandatud maaküte.

Olete oodatud kinnistuga tutvuma!

Compare Listings