Your search results

Priit Mäeorg

Kutseline maakler, tase 5 | UUS MAA Pluss | priit.maeorg@uusmaa.ee
Kontakt

Priit Mäeorg

Kutseline maakler, tase 5 | UUS MAA Pluss
Member of: 1659271200

Suhtlen

Minust

Müügivaldkonnas olen töötanud alates 2011. aastast, mil lõpetasin Tallinna Tehnikakõrgkooli. Müügitöö juures paelub mind eelkõige selle töö vaheldusrikkus, isiklikud arenemisvõimalused ning erinevate inimestega suhtlemine.

Kinnisvaramaaklerina alustasin 2015. aastal. Üsna kiiresti sai selgeks, et selles valdkonnas ei saada edukaks üleöö. Võtmesõnadeks sellel teel on töökus, järjepidevus ning enda eesmärkidele kindlaks jäämine. Maaklerina mulle meeldib see töö mida ma igapäevaselt teen, ma teen seda hingega ja hästi! Mulle meeldib iga uus objekt mis tuleb töösse, see tähendab uut väljakutset, uusi inimesi ja uut tegevuskava võiduka lõpuni. Päeva lõpuks kõige parem tunne on ikkagi see, kui näed, et Sinu kliendid on siiralt õnnelikud tehtud tehingu üle – on see siis kinnisvara ost, müük või üürile andmine. Alates aastast 2021 tegutsen kutselise kinnisvaramaaklerina.

Töövälisel ajal veedan aega oma perega ning teen sporti. Minu suureks hobiks on olnud nüüdseks juba 27. aastat jalgpalli mängimine. Tänaseks tegelen ainult rannajalgpalliga, kus olen kuuekordne Eesti meister ning esindanud Eesti rannajalgpalli koondist alates 2012. aastast.

Compare Listings