Your search results

Kuidas olla liider ärikinnisvara teenuste turul?

Posted by UusMaaPluss on aprill 14, 2021
| 0
UUS MAA Ärikinnisvara meeskond
UUS MAA Ärikinnisvara meeskond

Uus Maa on aastakümneid kand­nud Eesti kinnisvaraturul nii juhtiva suunanäitaja kui teerajaja rolli, pü­hendudes kvaliteetse teenuse pakkumisele ja arendamisele ning oma klientide soovi­dele ja usaldusele. Tunneme uhkust, et ole­ me suutnud läbi aastate hoida vankumatult oma põhimõtteid ja kõrgeid standardeid, mida kinnitavad meie tugevad tulemused ja klientide rahulolu.

Ärikinnisvara sektori juhina on mul heameel tõdeda, et nii meie meeskond kui ka teenuste haare ja sügavus on läbi aja kasvanud. Oleme hoolikalt ühtekokku valinud parimad eksperdid alates maakleritest ja hindajatest ning lõpetades juristide ja nõustajatega. Kaasame kõigi eesmärkide täitmiseks kogu oma kollektiivse kompetentsi, kinnisvarale pühendunud turundusmeeskonna ja maaklerid üle Eesti.

Ühtlasi olen veendunud, et meie teenuste konkurentsituks tugevuseks on võimekus pakkuda läbimõeldud täisteenust majasiseselt ja tagada seeläbi nii koostöö mugavus kui ka sujuvus. Ja nüüd kõigest lähemalt.

Professionaalne vahendusteenus

Meie äripindadele spetsialiseerunud maaklerid viivad kiiresti ja efektiivselt kokku kõik pakkujad ja soovijad, olgu selleks büroo, ladu, arendus, kaubanduspind või muu ärile orienteeritud objekt. Meie maaklerite võrgustik katab kogu Eesti, omades ulatuslikku kliendibaasi ja värskeimat ülevaadet turust.

Esmalt esitleme teie objekti ja eesmärke oma meeskonnale ning koostame selle põhjal tegevus- plaani. Seejärel töötame läbi olemasolevad pakkumised, tutvustame objekti potentsiaalsetele klientidele, jagame seda oma kanalites ja informeerime kõiki maaklereid. Võrgustiku laiendamisse kaasame nii oma esinduskontorid, rahvusvahelised partnerid kui ka teised bürood.

Eesti suurim hindamisosakond

Soovides äripinda osta, müüa või üürida, pakume teile hinnakonsultatsioone ja hindamist. Meie kutselised hindajad omavad värskeid turuanalüüse, prognoose ja ulatuslikku infot igat tüüpi objektide kohta, seetõttu suudame määrata teie varale kõige parema hinna. Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik pangad ning sõlmides meiega esinduslepingu, on hinna määramise konsultatsioon teile tasuta.

Lisaks hindamisele nõustame teid küsimustes, mis võiks olla objekti tulu- või üürimäär, tootlus, ajaline prognoos tehinguni jõudmiseks, objekti täituvus tulenevalt hinnast, asukohast, suurusest ja vanusest ning nähtavad ja varjatud kulud.

Hindamiseks teeme objekti ülevaatuse, arutame tulemusi hindamisnõukogus ja vormistame eksperthinnangu. Soovi korral võime koostada ka ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Tulus investeerimisnõustamine

Meie pikaaegse kogemusega nõustajad aitavad teid suuremate ja väiksemate investeerimisprojektidega alates idee strateegilisest planeerimisest kuni võimalikult kasumliku lõpptulemuseni. Selleks võivad olla nii rahavoogu tootev ärikinnistu kui ka edukalt müüdud maa või hooned. Me lähtume alati teie individuaalsetest soovidest ning lisaks on esmakonsultatsioon tasuta.

Koostööd alustades töötame välja teile kõige sobivamad ja suurema tulupotentsiaaliga lahendused. Kaasame igasse etappi oma valdkonna parimad spetsialistid, misläbi suudame tagada usaldusväärsed prognoosid tulemuslikeks investeeringuteks. Soovi korral aitame teil leida ka täiendavaid finantseerimisvõimalusi ja nõustame teid tehingujärgselt.

Kõikehõlmav konsultatsiooniteenus

Aastakümned praktikat, põhjalik turuinfo ja kollektiivne kompetents annavad meile tugeva nõuandja positsiooni teie nõustamiseks kõiges, mis puudutab ärikinnisvara ostu, müüki, üürimist ja nendega seotud tegevusi. Tulenevalt vajadustest ja eesmärkidest aitame teil ühes pankadega leida ka sobivad lahendused erinevateks finantseerimisvõimalusteks.

Ühtlasi oleme teile abiks, kui vajate kinnisvara kõige tootlikuma kasutuse analüüsi, rahavoo planeerimist, turuanalüüsi, arenduse konsultatsiooni, objektide või turu kaardistust, projektijuhtimist, ärikontseptsiooni analüüsi, ostu- või üüriesinduslepinguid, üürniku taustaanalüüsi, tehingujärgset konsultatsiooni või tuge partnerite leidmiseks ja kaasamiseks.

Kliendi korrektne esindamine

Meie kogenud spetsialistid esindavad nii üürnikke, üürileandjaid, müüjaid kui ka ostjaid. Leidmaks sobivat objekti või klienti, aitame teil mugavalt, kiiresti ja juriidiliselt korrektselt viia läbi kogu protsessi, tuginedes meie kogemusele, värskele turuinfole ja ulatuslikule andmebaasile. Ühtlasi nõustame teid ka juba olemasoleva lepingu tingimuste läbirääkimistel.

Esmalt kaardistame teie soovid ja eesmärgid, seejärel kogume kokku teid huvitava turuinfo ja parimad pakkumised. Leides kõige sobivamad võimalikud lahendused, alustame läbirääkimisi lepingu sõlmimiseks, et jõuda soovitud eesmärgini parimatel tingimustel ning tagada tehingu juriidiline korrektsus ja turvalisus. Niisamuti korraldame ka tehingu lõpetamisega seotud tegevused.

Tugev haldusteenus

Korraldame strateegilise partnerina teie kinnisvara püsiva ja vastutustundliku korrashoiu läbi selle kasutamisega seotud tegevuste juhtimise. Haldame üürisuhteid, hindame klientide rahulolu, koostame eelarveid, korraldame ehitus- ja remonditöid, peame kulu- ja tuluarvestust ning veendume, et teie kinnisvara potentsiaal oleks maksimaalselt ja jätkusuutlikult realiseeritud.

Olles kombineerinud omavahel kinnisvara korrashoiu ja varahalduse teenuste kõige olulisemad komponendid, suudame teile pakkuda tugevat lisaväärtust võrreldes klassikaliste haldusteenustega. Ühtlasi on meie eesmärk garanteerida teile alati nii parim hind kui ka kvaliteet, mistõttu korraldame regulaarselt hankeid teenusepakkujate vahel.

Silmapaistev turundus

Meie ärikinnisvarale pühendunud turundusmeeskond aitab tõsta teie objekti atraktiivsust ja nähtavust. Teie eesmärkidele toetudes töötame välja turundusstrateegiad, jõudmaks kiiresti ja vähemate kuludega rohkemate huvilisteni ning saavutamaks efektiivselt soovitud tulemused. Disainime igasse kanalisse reklaamid, kirjutame reklaamtekstid ja toodame vajadusel trükised ja videod.

Kõik turundatavad objektid on esindatud olulisemates portaalides, paberväljaannetes ja märgatumatel välipindadel. Soovides tuge uusarenduste puhul, oleme valmis toetama teid alates brändi kontseptsiooni ja CVI (stiiliraamatu) loomisest kuni kodulehe ja reklaamide valmistamiseni, et teie uusarendus oleks tänasel ülimalt konkurentsitihedal turul nii visuaalselt kui ka sisult unikaalne, kõnekas ja silmapaistev.

Kokkuvõtteks

Meie aasta on alanud kiire tempo ja põnevusega, sest ees on ootamas palju huvitavaid projekte. Ühtlasi oleme võtnud eesmärgiks anda omalt poolt kogu ärikinnisvarasektorile uus ja värske hingamine. Vaatamata sellele, et tänane turusituatsioon esitab paljudele ettevõtetele väljakutseid, teeme samme sisemise kindlusega, sest näeme võimalusi ka keerulistes tingimustes.

Seetõttu julgustan teid alati meiega ühendust võtma, olgu objektiks büroo- või kaubanduspind, lao- või tootmispind, uusarendus või ärimaa – meie täisteenus katab kõiki sektoreid ning teie teenistuses on meie parimad spetsialistid ja kollektiivne kompetents.

Kristjan Ploompuu
Uus Maa Ärikinnisvara Tegevjuht

Compare Listings