Your search results

Kinnisvarabüroode TOP 29 kaheksas: edu tõid oskuslik juhtimine, laienemine ja õiged inimesed

Posted by UusMaaPluss on november 2, 2023
| 0
Kinnisvarabüroode TOP 29 kaheksas: edu tõid oskuslik juhtimine, laienemine ja õiged inimesed

Aasta on läinud ootuspäraselt, oleme püsinud eelarves ja stabiilsed, märgib Äripäeva koostatud värskes Kinnisvarabüroode TOP 29-s kaheksandaks jõudnud Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ juht Jaanus Laugus.

Kinnisvarabüroode TOP 29-s kaheksandale kohale tuli Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ. Ettevõtte konsolideeritud müügikäive aruandeaastal oli 3,49 miljonit eurot, aasta varem oli see näitaja 3,89 miljonit eurot ehk kahanemiseks kujunes 10,2%. Aruandeaasta kasum enne tulumaksustamist langes 2021. aasta tasemelt 1,40 miljonit eurot 2022. aastaks tasemele 1,04 miljonit eurot ehk 26,1%. Kui aastal 2021 oli ettevõttes 16 töötajat, siis aasta hiljem on töötajaid 1 rohkem ehk 17.

1. Mis on Teie juhitavale ettevõttele toonud edu aastal 2022?

Aasta oli tegus ja töökas. Edu on toonud oskuslik juhtimine, laienemine ja õigete inimeste valik. Omame maailmaklassi oskusteavet kinnisvaraagentuuride loomiseks ja maaklerite tippu viimiseks. Tugev koolitusprogramm maakleritele, pikaajaline nägemus ning kindlameelne juhtimine, millele lisandub tugevaim hindajate tiim Eestis.

Meie edu pant on oma inimestest hoolimine ja nende väärtustamine. Hoiame aus mängulist konkurentsi ettevõtte sees ja parimate järjepidevat tunnustamist. Oleme sõbrad ka töövälisel ajal.

2. Kuidas on ettevõttel läinud käesolev aasta?

Aasta on läinud ootuspäraselt. Oleme püsinud eelarves ja stabiilsed. Meeskondade tuumikud on püsinud koos ja oleme laienenud veelgi läbi frantsiiside. Tänaseks esindab Uus Maa värve juba 250 inimest. Uus Maa on juba 70% osas frantsiisi jagav ettevõte.

3. Millised on ettevõtte plaanid 2024. aastaks? Mis on suuremad väljakutsed?

Ega vajadus kinnisvara vastu kuskile kao. Eesti on kinnisvarausku, korralik kodu on iga inimese esimene prioriteet. Just sellele me jätkuvalt lahendust ka pakume.

Meie tugevuseks on, et oleme professionaalsed igas meie äri segmendis. Tunneme end tugevalt eelkõige kinnisvara järelturul ning pikemat aega pole meie peamiseks fookuseks olnud uusarenduste müügiõiguste hankimine. Kuigi ka uusarenduste müüki oleme ikka ja alati edukalt teinud.

Lähitulevik toob tehingumahtude vähenemise. Seega teenusepakkujaid pole kinnisvarasektoris ilmselt niipalju vaja. See olukord eraldab terad sõklatest ja pinnale jäävad jätkusuutlikud kinnisvarabürood. Need on just ajad, mil Uus Maa on arenenud ja veelgi tugevnenud, sest meie teame, kuidas igas turufaasis tehingud koju tuua ning oskame seda ka oma maakleritele õpetada.

Aga kindlasti kerkib esile ka mõni uus tegija, kes näljasem ning ambitsioonikam. Konkurents on alati tervitatav.

Artikli autorid: Ken Rohelaan ja Siim Sultson (Äripäeva Kinnisvarauudised)

Compare Listings