Your search results

Kinnisvara hinnastamine

Uus Maa eksperthinnangut aktsepteerivad kõik finantsasutused

Elamispindade hindamist on võimalik teostada reeglina 1-3 tööpäeva jooksul. Töö teostamiseks on vajalik objekti ülevaatus, hindamistulemuse arutelu hindamisnõukogus ning eksperthinnangu vormistamine. Hindamise täpsed tähtajad tasub hindajaga varasemalt kokku leppida.

Hindamisel lähtub hindaja hindamisstandardist EVS 875 ja eksperthinnang on kooskõlas Eesti Kinnisvara Hindajate Heade Tavade Koodeksiga. Tavaliselt vormistatakse töö eksperthinnanguna, kuid vastavalt vajadusele võib koostada tellija soovil ka ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Ühena esimestest alustas Uus Maa 2001. aasta alguses elektrooniliste eksperthinnangute koostamist. Kinnisvarafirmade ja pankade vahelise koostöö tulemusena on välja töötatud turvaline elektrooniline infoliin, mis tagab klientidele täieliku konfidentsiaalsuse. Teenuse rakendamisel on kasutatud uusimaid infotehnoloogilisi rakendusi, krüpteerimist ja signeerimist.

Teenus võimaldab klientidel kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt saada eluasemelaenu taotlemiseks vajalik kinnisvara hinnang. Kliendi soovil edastame eksperthinnangu panka digitaalselt, nii säästame kliendi aega ja jalavaeva.

Hinnapäringule vastamine / konsultatsioon 3 tunni jooksul

Eksperthinnangu valmimine võtab 1 – 3 päeva

Kolmekordne rahvusvaheline tunnustus

27 kutselist hindajat

Hindamisteenuse protsess

 • null

  Küsime teilt vajadusel täpsustavaid küsimusi

 • null

  Ütleme teile suuliselt vara hinnangulise väärtuse

 • null

  Uus Maa hindaja külastab teie objekti

 • null

  Viime läbi vara ja piirkonna võrdleva analüüsi

 • null

  Koostame kirjaliku hindamisakti

Võta Uus Maa hindajaga ühendust

Kõige kiirema vastuse saate, kui täidate allpool olevad väljad. See info saadetakse hindamine@uusmaa.ee aadressile, mida jälgivad kõik hindajad. Nii saab just teie jaoks kõige sobivam hindaja teiega esimesel võimalusel ühendust võtta.

  Kinnisvaraturu analüüs ja info

  Märts 2024 kinnisvaraturul

  Uus Maa Kinnisvarabüroo turuülevaade on Teile heaks teejuhiks kui olete tegemas kinnisvara ostu- või müügitehingut. Meie turuülevaadetes igakuiselt kajastatav värske informatsioon hoiab Teid kursis kinnisvaraturul toimuvaga ja aitab Teil teha õigeid otsuseid.

  *Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
  Korteritehingute arv Tallinnas
  -29,5%
  581
  Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
  0,7%
  2785 €/m²
  Üüritootlus Tallinnas
  4,6%
  -0,1pp
  Korteritehingute arv Tartus
  -30,9%
  132
  Korteritehingute mediaanhind Tartus
  -3,1%
  2412 €/m²
  Üüritootlus Tartus
  5,3%
  +0,3pp

  Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

   E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.

   Compare Listings