Your search results

Algas Laaneveere Kodude teise etapi müük

Posted by UusMaaPluss on juuni 19, 2021
| 0
Algas Laaneveere Kodude teise etapi müük
Algas Laaneveere Kodude teise etapi müük

Uus Maa Kinnisvarabüroo alustas Laaneveere elamurajooni järgmise etapi eelmüüki. Aadressil Laaneserva 2 ja 4 rajatakse kokku 22 ridaelamukorterit.

Ehitustööd algavad peagi ning esmalt tuleb müüki 11 korteriga maja Laaneserva 4.

„Laaneveere pakub oma praegustele ja tulevatele elanikele kvaliteetseid ja funktsionaalseid kodusid,“ tutvustab elamurajooni arendava Trigon Kinnisvara projektijuht Rain Koort. „Asukoht on mõnusalt privaatne ja metsarohke. Samas ei ole vajalike toimetuste tegemiseks tarvis linna sõitagi, sest kõik on Viimsi vallas olemas.“

Ka korterite planeeringud pakuvad tõelist elamisrõõmu. „Laaneveere kodud on läbimõeldud planeeringuga, Eelmüügi ajal on võimalik valida sisekujunduspaketti ja toalisust, mis on klientidele hästi olulised.“ selgitab korterite müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo kutseline maakler Marek Kirjanen. „Korterite esimesel korrusel asuvad avar köök-elutuba, pesuruum, tualett ja saun ning abiruumid ja jalgrattakuur. Teisele korrusele saab rajada kas neli magamistuba koos vannitoa ja tualetiga või luksuslikuma võimalusena peamagamistuba privaatse garderoobi, duširuumi ja tualetiga, millele lisanduvad 2 magamistuba ja pesuruum.“

Kõigil korteritel on õhtupäiksesse avanevad terrassid või talveaiad ning oma õueala, mis piiratakse hekkidega.

Korterite sisearhitektuurse lahenduse ning viimistluspaketid töötasid välja tunnustatud sisearhitektid Toomas Korb ja Aet Grigorjev agentuurist Pink. Valikus on kolm kvaliteetset eesti loodusest inspireeritud paketti: Udu, Härmatis ja Öö.

Materjalivalik on mõeldud kestma aastaid ja sobituma paljude sisustusstiilidega, värske koduomanik saab kerge vaevaga luua omale hubase maakodu või moekama linnahäärberi.

Laanevere Kodud rajab Messiehitus OÜ ning majad valmivad juba 2022. aasta kevadel.

Lisainfo kodulehel: https://laaneveere.ee/

Compare Listings