Your search results

Apartment for sale, 60.2 m2, 290000.00 €, Kopli tn 76a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

290,000 €
Address: Kopli tn 76a, Põhja-Tallinna linnaosa
17
Area Size
60.2
Price per m2
4817.28
Rooms
3
Address: Kopli tn 76a, Põhja-Tallinna linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 73566
Price: 290,000 €
Property Size: 60.20 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Energy label: C
Floor number: 2
Floor numbers: 2
Floor number: 2
Number of floors: 2
Floor number: 2
Price per m2: 4817.28
Storeroom: 1
ID: 490389334458810500
createdby: 2819485983
parquet
refrigerator

Description

Kalamaja piiril asuv uusarendus FISK valmis aastal 2015. See on kolmest isikupärasest hoonest koosnev elamukompleks, mille teeb unikaalseks miljööväärtusliku ümbruskonna integreeritus väärika 1950-ndate arhitektuuri ja tänapäevase kõrgdisainiga.
Maju ühendab suur ja privaatne sisehoov rohehaljastuse ning mänguväljakutega. Turvalises hoovis asuvad ka rattamaja ja parkimiskohad nii elamukompleksi elanikele kui külalistele.

Korter paikneb kahekordse elamuosa teisel korrusel. Ühine sissepääs/esik on vaid ühe naabriga. Kodu iseloomustavad sõnad moodne disain ja leidlikud ning praktilised lahendused. Korteris on palju garderoobiruumi nii riietele kui ka kodumasinatele.
Kaldpindadest tulenevalt on korteri laed kohati üle kolme meetri kõrgused. Omapära ja valgusküllasust lisab elutoa laes olev katuseaken. Korteri juurde kuulub ka väike hubane rõdu, millele pääs on elutoast ning lisaks on maja ees naabriga ühine terrassiala. Ilmakaarte osas on korteri paiknemine ideaalne: elutoas, köögis ja rõdul saab nautida päikesetõusu hommikukohviga, magamistubadesse paistab loojuva päikese värvidemäng.

Kaldpindadele paigutatud aknad on kolmeosalised, andes tubadele rohkem avarust ja valgust. Wc ja vannituba asuvad eraldi, ning eraldavad magamistube elutoast. Köögimööbel ja peegellahendused on ettevõttelt Lariaare. Köögitehnika on Whirlpool, Electrolux ja Bosch.
Korteris on keskküte (linna kaugküte) põrandakütte baasil ja soojustagastusega sundventilatsioon (korteripõhine). Aknad on kvaliteetsed puitraamidel kahe-ja kolmekordsed pakettaknad.
Korter mõjub väga hubaselt ja on hea kodutundega. Ideaalne kodu perele, kes hindab isikupärasust ning moodsat sisekujundust.

Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht hoovis ja 1 panipaik.

Asukoht:
Kopli 76a kortermajad asuvad Kalamaja piiril. Üle Kopli tänava asub perspektiivikas putukaväil ( https://www.putukavail.ee/ ) ja Pelgulinna väikesed puumajad. Teisele poole jääb üha enam populaarsust koguv Noblessner mitmete restoranide, muuseumite, galeriide ja fantastilise promenaadiga, mis viib välja Kalaranna 8 elurajoonini. Maja juures on ka trammipeatused ja mitte kaugel Balti Jaam. Lähim toidupood/ostukeskus on Arsenali keskus.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings