Your search results

Применять

Silmapaistev meeskond

Keskkond, milles elame, mängib olulist rolli meie arengus. Uus Maa Pluss harukontori meeskond on üks edukaimaid Eestis.

Koolitused ja võimalused

Meil on tugev koolitus-ja mentorlussüsteem, mis annab Sulle võimaluse õppida parimatelt ja saada edukaks ning professionaalseks maakleriks. Kujunda oma sissetulek, nädalad ja elustiil selliseks, mis Sind motiveerib ja mida väärid.

Kontor südalinnas

Uus Maa Pluss’i kontor asub südalinnas; info ja melu keskel, logistiliselt mugavas ja prestiižes asukohas.

Tule Uus Maa Pluss maakleriks!

Oled tüdinenud palgatööst?
Tule ettevõtjaks Eesti juhtivasse kinnisvarabüroosse!

Ootame Sind!

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri pluss@uusmaa.ee

KKK

Millised on tingimused kandideerimiseks?

Uus Maa Pluss on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil pluss@uusmaa.ee

Kas maaklerina tegutsemiseks on vaja autot omada?

Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Kas vene keele oskus on väga oluline?

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Kas eelnev töökogemus on vajalik?

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Kui suur on minu teenimisvõimalus?

Sinu teenistus sõltub Sinust endast. Uus Maa Pluss on kinnisvaraturul olnud juba üle 27 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Задать вопрос

Если вы не нашли ответ на свой вопрос, свяжитесь с нами.

    Compare Listings